• Najbliższa plaża: Bezpośredni dostęp

 • Najbliższe miasto: La Trinité-sur-Mer 1,5km

 • Najbliższe miasta:

  • Carnac: 5km
  • Auray: 12km
  • Belle Ile: 22km
  • Vannes: 30km
  • Lorient: 52km
  • Pontivy: 68km

Zwiedzanie

W pobliżu znajduje się La Trinité-sur-Mer z dużym wyborem barów, restauracji i sklepów, oraz znakomitym targiem rybym. Niedaleko usytuowany jest również popularny nadmorski kurort Carnac, w którym można podziwiać słynne menhiry. Odwiedź też średniowieczny port w Auray i spróbuj lokalnych przysmaków na cotygodniowym targu lub wybierz się na przejażdżkę do Morbihan i pościgaj się na torze gokartowym Kart56.

Warto zobaczyć

Giraffe

Parc de Branféré

Park zoologiczny i botaniczny o powierzchni 35 hektarów. Można tu także zwiedzać zamek i spróbować przekąsek w barze lub restauracji.

Forest

Forêt Adrénaline

Uwolnij swojego wewnętrznego Tarzana w Forêt Adrénaline. Przygoda w tym parku linowym zajmie Ci około trzech godzin. Czekają tu na Ciebie różne trasy w zależności od wieku i umiejętności.

Carnac stones, les menhirs

Menhiry w Carnac

Odkryj pobliskie Carnac, które słynie ze swoich menhirów. Aby dowiedzieć się więcej o starożytnych kamieniach, odwiedź muzeum prehistoryczne i obejrzyj pełen efektów specjalnych pokaz w Archeoscope, który przeniesie Cię do czasów neolitu.

Auray

Auray

Średniowieczny port w Auray to urocze, tętniące życiem miejsce. Do miasta warto się też wybrać na cotygodniowy targ.

Trinite sur Mer harbour

La Trinité-sur-Mer

Doskonały sposób na zwiedzanie okolicy to wycieczka łodzią- La Trinité-sur-Mer słynie ze swoich regat żeglarskich. Odkryj zatokę Morbihan i jej wyspy Ile aux Moines i Ile d’Artz, a także Belle-ile-en-Mer, Houat i Hoëdic.

Święta i festiwale

Events, Feu de la St Jean, Kerveillan

Feu de la St Jean

W Noc Świętojańską Plaża Kervillen jest rozświetlona ogniskami. Wszyscy zgromadzeni słuchają muzyki na żywo, odwiedzają bar,  stoiska z przekąskami i dobrze się bawią. 

Sport i rozrywka

Jednym z największych plusów campingu jest bezpośredni dostep do plaży, gdzie możesz odpocząć na białym piasku lub wypożyczyć sprzęt do windsurfingu. W okolicy znajdują się również doskonałe trasy spacerowe i rowerowe. Jest także wiele ośrodków jeździeckich, a w odległości 3 km od campingu możesz nurkować z akwalungiem.

Jeśli chciałbyś poszaleć na torze wyścigowym to tylko krótka jazda samochodem dzieli Cię od toru gokartowego Kart56 w Morbihan. Natomiast Mobilboard carnac oferuje wycieczki segwayem.

Następujące możliwości uprawiania sportu i rekreacji dostępne w pobliżu campingu:

Sport
Quady 5 km od campingu
Rekreacja
Pole golfowe 12 km od campingu
Jazda konna 5 km od campingu
Ściana wspinaczkowa 5 km od campingu
Gokarty 8 km od campingu
Wycieczki łodzią 1,5 km od campingu
Adrenalina Park 5 km od campingu
Sport
Nurkowanie 1,5 km od campingu
Windsurfing 0,5 km od campingu
Rowery wodne 2,5 km od campingu
Kajaki 2,5 km od campingu