• Najbliższa plaża: 0,2km

 • Najbliższe miasto: Salou 1km

 • Najbliższe miasta:

  • Cambrils: 5km
  • Reus: 10km
  • Tarragona: 15km
  • Sitges: 74km
  • Barcelona: 112km

Zwiedzanie

W sąsiedztwie campingu znajduje się tętniący życiem kurort Salou, miejsce idealne na rodzinną wyprawę poza camping. Wybierzcie się na plażę, odwiedźcie restaurację i bar lub skorzystajcie z bogatej oferty centrum sportów wodnych. Osoby lubiące zwiedzać powinny wybrać się do historycznego miasta Tarragona. Dojazd tam zajmie Wam tylko kilka minut, a wspomnienia pozostaną na zawsze! Nieco dalej znajduje się Barcelona, w której znajdziecie m.in. niesamowitą architekturę Gaudiego, słynny bulwar Ramblas oraz niepowtarzalną Sagradę Familię. Po zwiedzaniu udajcie się na spokojny spacer wzdłuż wybrzeża i usiądźcie w jednej z restauracji, która serwuje pyszne owoce morza. Atrakcjom nie ma końca….

Warto zobaczyć

salou, costa dorada, port aventura

Port Aventura

Port  Aventura to fantastyczny park rozrywki z sześcioma różnym obszarami tematycznymi, gwarantującymi niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny. Jeśli lubicie mrożące krew w żyłach przejażdżki rollercoasterem lub kolejką górską albo zabawę w aquaparku - to miejsce właśnie dla Was!
costa dorada, reus

Reus

Oprócz tego, że jest to miejsce narodzin słynnego architekta Gaudiego, Reus słynie również z produkcji brandy. Czerwiec to najlepszy czas na odwiedziny tego miasta, ponieważ odbywają się wtedy najciekawsze koncerty z muzyką na żywo oraz całonocne pokazy.

costa dorada, tarragona

Tarragona

Jeśli szukasz pięknych historycznych miejsc, nie rozczarujesz się średniowiecznym miastem Tarragona. Posiada ono bogatą historię romańską i wspaniałe dziedzictwo architektoniczne. Zobaczcie rzymski amfiteatr i starożytne mury, z których roztacza się przepiękny widok na miasto, a później odwiedźcie plażę El Milagro by zażyć kąpieli słonecznej. Jest to miejsce idealne na letnie popołudnie z rodziną. 
costa dorada, barcelona

Barcelona

Barcelona jest ekscytującym miastem, wartym odwiedzenia m.in. ze względu na architekturę Gaudiego, muzeum Picassa oraz niepowtarzalną katedrę - Sagrada Familia. Fanów piłki nożnej przyciągnie z pewnością stadion Camp Nou lub muzeum FC Barcelona. Por i plaża idealnie nadają się na odpoczynek i przerwę w zwiedzaniu.

Sport i rozrywka

Okolica campingu jest idealna do uprawiania sportów wodnych. 

Następujące możliwości uprawiania sportu i rekreacji dostępne w pobliżu campingu:

Rekreacja
Pole golfowe 8 km od campingu
Ściana wspinaczkowa 3 km od campingu
Gokarty 3 km od campingu
Adrenalina Park 3 km od campingu