• Najbliższe miasto: Sevenum 5km

 • Najbliższe miasta:

  • Venlo: 18km
  • Eindhoven: 41km
  • Nijmegen: 67km
  • Düsseldorf: 74km
  • Arnhem: 100km
  • Liège: 109km

Zwiedzanie

Położony zaledwie 17 km od granicy niemieckiej i godzinę jazdy samochodem od Düsseldorfu, camping ten idealnie nadaje się do zwiedzania zarówno południowej Holandii, jak i północnych Niemiec. Wyskoczcie na południe i wpadnijcie do Belgii, przespacerujcie się po pięknych miasteczkach jak Liège lub udajcie się wzdłuż granicy do holenderskiego Arnhem. To położone nad brzegiem Renu miasto znane jest jako miejsce jednej z najsłynniejszych bitew II wojny światowej. Młodsze dzieci będą zachwycone tutejszym zoo i parkiem safari. 

Warto zobaczyć

camping de schatberg, sightseeing, nearby attractions, things to do, burgers zoo, arnhem, holland

Arnhem

Niecałą godzinę samochodem od campingu znajduje się Nederlands Openlucht Museum skansen i muzeum interaktywne, dzięki któremu poznacie historię i sekrety dawnego życia w Holandii. Miłośnicy historii muszą odwiedzić równiez Airborne Museum "Hartenstein" poświęcone Bitwie o Arnhem. A co powiecie na wizytę w niezwykłym Burgers'Zoo i największym krytym tropikalnym lesie na świecie.     

Liege, belgium, sightseeing

Liège, Belgia

Posiadający tytuł "Najczęściej odwiedzanego miasta Walonii" (francuskojęzyczny region Belgii), swoją klimatyczą atmosferą i niezwykłą architekturą Liège przyciąga turystów z całego świata. Pamiętajcie, żeby spróbować słynnych belgijskich wafli - chrupiących gofrów z gęstego ciasta z kryształami cukru.  

camping de schatberg, sightseeing, nearby attractions, things to do, theme parks holland, toverland

Toverland

Ten rodzinny park rozrywki znajduje sie zaledwie 5 min jazdy samochodem od campingu. Przygody, pokazy i mnóstwo atrakcji, t.j. najwyższy i najszybszy drewniany roller coaster w krajach Beneluksu, sprawią, że spędzicie fantastyczny, pełen zabawy dzień.

Days out in Holland

Nijmegen

Oddalone o 67 km od campingu Nijmegen - najstarsze miasto w Holandii - założone zostało przez Rzymian. Miasto pełne jest wspaniałych, zabytkowych budynków, wielowiekowych placów, a pomiędzy nimi znajduje się m.in. jedna z najstarszych w Holandii ulic handlowych - Lange Hezelstraat.

Sport i rozrywka

Następujące możliwości uprawiania sportu i rekreacji dostępne w pobliżu campingu:

Sport
Tenis 6 km od campingu
Rekreacja
Pole golfowe 3 km od campingu
Jazda konna 8 km od campingu
Gokarty 21 km od campingu