• Najbliższa plaża: 7km

 • Najbliższe jezioro: 30km

 • Najbliższe miasto: Fréjus 5km

 • Najbliższe miasta:

  • St Raphael: 5km
  • Roquebrune: 13km
  • Cogolin: 32km
  • Port Grimaud: 35km
  • St Tropez: 35km
  • Cannes: 37km

Zwiedzanie

Wybierz się na krótką wycieczkę do Fréjus, miasta założonego przez Julisza Cezara, gdzie można odwiedzić gwarny, pełen rozmaitych kawiarni i restauracji port, zrobić przegląd lokalnych sklepów, wpaść do baru na kieliszek wina i poznać rzymskie zabytki starego miasta. Wśród najmłodszych dużą popularnością cieszy się zoo i park wodny Aqualand. Niedaleko znajduje też się historyczny, ale jednocześnie nowoczesny kurort St Raphaël. Warto również odwiedzić modne St Tropez i Cannes.

Warto zobaczyć

Aqualand Frejus

Aqualand

To tu możesz dać się unieść fali w specjalnym basenie, zjechać w dół jedną z krętych zjeżdżalni lub popluskać się z dziećmi w mini parku. Dla najmłodszych przeznaczone jest też Fun City - kryty, wyposażony w miękką, bezpieczną nawierzchnię plac zabaw, idealny na deszczowy dzień.

Frejus zoo

Zoo we Fréjus

Czy kiedykolwiek chciałeś zapytać jak lwy komunikują się ze sobą lub czemu język żyrafy jest niebieski? W Parc Zoologique de Fréjus możesz zadwać opiekunom dowolne pytania! Zwiedź zoo na piechotę lub komfortowo - własnym samochodem.

Frejus harbour

Fréjus

Wspaniałe, leżące nieopodal campingu miasto. Tętniący życiem port pełen jest restauracji i kawiarni, Plage to idealne miejce na zakupy przy nadmorskiej promenadzie, a w najstarszej części miasta można podziwiać rzymską architekturę.

Cannes

Cannes

Znajdujące się w pobliżu modne Cannes i St Tropez to miejsca, gdzie możesz cieszyć się wyjątkową atmosferą eleganckiego kurortu, a czasem nawet spotkać prawdziwe gwiazdy.

St Raphael

St Raphaël

Historyczny, ale jednocześnie nowoczesny kurort. W St Raphaël znajdziesz wiele atrakcji, takich jak kino i kasyno, ale też XII-wieczny kościół, XIX-wieczną Notre Dame de la Victoire i liczne galerie sztuki oraz muzea.

Sport i rozrywka

Jeśli potrzebujesz aktywności fizycznej i chcesz podziwiać spektakularne widoki, możesz spróbować wędrówki szlakiem na mierzący 618 metrów Mont Vinaigre, najwyższy szczyt Masywu Esterel. W tym zajmującym 320 km parku krajobrazowym znajdują się wspaniałe trasy rowerowe, piesze i samochowe. Miłośnicy różnego rodzaju sportów nie muszą podróżować daleko od campingu - w odległości 10 km dostępne są rejsy łodzią, jazda konna, driving ranges, mini golf i inne.

Następujące możliwości uprawiania sportu i rekreacji dostępne w pobliżu campingu:

Rekreacja
Pole golfowe 7 km od campingu
Wędkowanie 20 km od campingu
Jazda konna 5 km od campingu
Gokarty 7 km od campingu
Wycieczki łodzią 10 km od campingu
Rafting 80 km od campingu
Sport
Kanadyjka 20 km od campingu
Rowery wodne 20 km od campingu
Łodzie 20 km od campingu
Nurkowanie z rurką 8 km od campingu
Kajaki 20 km od campingu