• Najbliższa plaża: 0,8km

 • Najbliższe miasto: San Vincenzo 8km

 • Najbliższe miasta:

  • Cecina: 29km
  • Volterra: 66km
  • Pisa: 86km
  • Siena: 130km
  • Florencja: 152km

Zwiedzanie

Koniecznie skorzystajcie z jednego z pobliskich parków oferujących rozrywkę dla całej rodziny. Zaledwie 18 kilometrów od campingu położony jest największy park rozrywki w Toskanii- Cavallino Matto, natomiast w odległej o 35 kilometrów Cecinie znajdziecie wspaniały aquapark. Nie zapomnijcie też odwiedzić pełnego średniowiecznych skarbów miasteczka Castagneto Carducci, z którego rozpościerają się wspaniałe widoki na okolicę. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do najsłynniejszych włoskich miast: Florencji, Pizy, Rzymu i Sieny. Jeśli znajdziecie jeszcze chwilę wsiądźcie na prom i popłyńcie na pobliską Elbę, gdzie możecie zrelaksować się na plaży wpatrując się w błękitne wody Morza Tyrreńskiego.

Warto zobaczyć

Colosseum w Rzymie

Zwiedzanie miast

Park Albatros położony jest w bliskiej odległości od najwspanialszych włoskich miast: Florencji, Rzymu, Pizy i Sieny. Upewnijcie się, że macie dość miejsca w aparacie fotograficznym!

Castagnetto Carducci

Castagneto Carducci

Castagneto Carducci to urocze, typowo toskańskie miasteczko. Przespacerujcie się kamiennymi uliczkami i podziwiajcie zapierającą dech w piersiach panoramę. Odległość od campingu to tylko 8 kilometrów.

Zatoka Baratti

Zatoka Baratti

Jeden z niezapomnianych wakacyjnych widoków to słońce znikające powoli w wodach zatoki Barrati. Koniecznie wybierzcie się tu na zachód słońca. Niedaleko można też odwiedzić toskańskie miasteczka jak Populonia czy Massa Marittima.

Park Archeologiczny Populonia

Park Archeologiczny Populonia

Połączcie rozrywkę z edukacją i odwiedźcie Park Archeologiczny Populonia w Piombino. Park rozpościera się w miejscu, gdzie znajdowała się etruskie miasto Populonia znane w starożytności z produkcji żelaza.

Park Rozrywki Cavallino Matto

Cavallino Matto

Szukacie atrakcji dla całej rodziny? W odległości 18 kilometrów od campingu znajduje się największy park rozrywki w Toskanii Cavallino Matto. Mrożące krew w żyłach kolejki górskie, atrakcje zarówno dla nastolatków, jak i dla najmłodszych - dobra zabawa gwarantowana!

Volterra

Volterra

Wzniesione na wzgórzu, otoczone murami, wspaniałe miasto o wielowiekowej historii. Zobaczcie ruiny rzymskiego teatru, zjedzcie wspaniały posiłek w restauracji z widokiem na toskański krajobraz i wstąpcie do sklepu z alabastrem, którego ośrodkiem wydobycia jest Volterra.

Elba

Elba

Czemu nie wsiąść na prom i nie popłynąć na znajdującą się nieopodal Elbę, zwaną toskańskim rajem? Wjazd kolejką na Monte Capanne, odwiedziny w rezydencji Napoleona, relaks na kameralnych piaszczystych plażach- to tylko niektóre z atrakcji, jakie wyspa ma do zaoferowania.

Sport i rozrywka

Park Albatros jest położony blisko idealnej do uprawiania sportów wodnych zatoki Baratti. Tylko 5 kilometrów od campingu można wypożyczyć rower wodny lub kajak, można spróbować też nurkowania, windsurfingu lub snorkellingu. Jeśli wolisz zostać na lądzie, możesz skorzystać z odległych o 5 kilometrów od campingu kortów tenisowych lub wybrać się na zorganizowaną przejażdżkę konną przez rozciągający się wzdłuż plaży las piniowy. Szukający adrenaliny mogą wynająć w pobliżu quady, natomiast, jeśli potrzebujecie chwili relaksu na łonie natury, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z udogodnień dla wędkarzy.

Następujące możliwości uprawiania sportu i rekreacji dostępne w pobliżu campingu:

Sport
Tenis 5 km od campingu
Quady 8 km od campingu
Rekreacja
Pole golfowe 40 km od campingu
Jazda konna 4 km od campingu
Wycieczki łodzią 5 km od campingu
Sport
Nurkowanie 5 km od campingu
Windsurfing 5 km od campingu
Kanadyjka 5 km od campingu
Rowery wodne 5 km od campingu
Kajaki 5 km od campingu