Informacje dotyczące rezerwacji

Zdrowie i bezpieczeństwo

Polecamy wyrobienie karty EKUZ (Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego) potwierdzającej prawo do korzystania z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego UE/EFTA. Więcj informacji na stronie: http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/

Paszport lub dowód osobisty

Każdy wyjeżdżający musi posiadać ważny dowód tożsamości lub dowód osobisty ( tymczasowy w przypadku dzieci).

Dog allergies

Alergia na psy

Jeśli jesteś uczulony na psy powiedz nam o tym przed dokonaniem rezerwacji, abyśmy mogli poinformować Cię, w których rodzajach zakwaterowania psy nie mogą przebywać.

Eurocamp weather charts

Pogoda

Temperatury i godziny nasłonecznienia pokazane na stronach poszczególnych regionów to średnie dzienne temperatury maksymalne podane jedynie jako wskazówka.

Ciąża

Jeśli jesteś w ciąży w czasie podróży, konieczne jest sprawdzenie, czy nie ma żadnych ograniczeń w wyborze przewoźnika. Większość linii lotniczych zazwyczaj odradza latanie po 32 tygodniu ciąży, choć niektóre z nich pozwolą na podróżowanie po 32 tygodniu, o ile lekarz prowadzący wypełni specjalny formularz.

Polityka ochrony danych

Przeczytaj o naszej Polityce prywatności i dowiedz się szczególowo w jaki sposób Eurocamp może gromadzić i wykorzystywać dane osobowe. Aby utworzyć dla Ciebie rezerwację i zapewnić Ci jak najlepszą obsługę musimy zebrać od Ciebie określone informacje, w tym imię, nazwisko, adres, wiek poszczególnych osób, adres mailowy, numer telefonu.

Driving Licences

Prawo jazdy

Prawo jazdy wydane w jednym kraju UE jest uznawane we wszystkich pozostałych krajach UE.

Groups under 25

Grupy poniżej 25 roku życia

Niektóre campingi mają ograniczenia dotyczące grup poniżej 25 roku życia. W przypadku rezerwacji dla grupy młodych osób prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

Smoking

Palenie

W żadnym z rodzajów naszego zakwaterowania nie wolno palić. Popielniczka jest przeznaczona tylko do użytku zewnętrznego.

Elastyczność

Dzięki Eurocampowi masz całkowitą swobodę tworzenia własnych wakacji. Możesz wybrać dowolny dzień i długość pobytu (min. 3 noce na danym campingu) w zależności od dostępności. W okresach, gdy dostępność jest ograniczona, możemy zaproponować Ci alternatywne opcje.

Specjalne prośby

Żałujemy, że nie możemy zagwarantować spełnienia specjalnych zamówień, w tym zakwaterowania sąsiedniego. Możesz złożyć u nas prośbę w tej sprawie w momencie rezerwacji, a my powiadomimy naszych przedstawicieli na campingu. 

Udogodnienia na campingu

Właściciele campingów mogą zdecydować o nieotwieraniu wszystkich obiektów między zakontraktowanymi terminami otwarcia campingu, takich jak baseny, sklepy, bary i restauracje ze względu na warunki pogodowe, popyt, pory roku lub lokalne przepisy. Ponieważ nie jesteśmy właścicielami campingów, takie wydarzenia są niestety poza naszą kontrolą.

Ochrona

Kiedy rezerwujesz z Eurocampem, masz pewność, że twoje wakacje są w pełni chronione i bezpieczne.