Ważne informacje o koronawirusie (COVID-19) i odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania

Przed wyjazdem na wakacje prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat aktualnie obowiązujących przepisów wjazdowych do danego kraju, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, które znajdą Państwo na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych lub https://reopen.europa.eu/pl/

Rezerwuj bez obaw - Twoje pieniądze są bezpieczne

Wyjątkowe warunki wymagają wyjątkowych zabezpieczeń i regulacji. Robimy więc wszystko, aby dostosować się do zmieniających się okoliczności na świecie i dać Ci pewność, że Twoje wakacje i wpłacone pieniądze są bezpieczne. Oznacza to, że rezerwacja wakacji na sezon 2022 to spokój i poczucie, że wybraliście właściwie. Twoje pieniądze są z nami bezpieczne, a Ty jesteś bezpieczny podróżując z Eurocampem. Wakacje na campingu z Eurocampem, pełne nieograniczonej zabawy, przestrzeni i swobody, jeszcze bardziej zyskały na swojej wartości. Dajemy Ci wolność, spokój, bezpieczeństwo i chwile pełne zapomnienia. Wszystkie szczegóły możesz sprawdzić  TUTAJ>

Aktualne wytyczne dotyczące zagrożenia związanego z koronawirusem oraz podróżowania

Wszystkie aktualne informacje można znaleźć na stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus oraz na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego: https://gis.gov.pl/aktualnosci/. Przed wyjazdem na wakacje zalecamy zapoznanie się także z informacjami dotyczącymi podróżowania zawartymi na stronie: https://reopen.europa.eu/pl lub https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych
 

Poniżej zebraliśmy najnowsze informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania, więc niezależnie od tego czy rezerwujesz czy przygotowujesz się do wyjazdu, staramy się, abyś był na bieżąco poinformowany.

Wakacje na campingu | Pokaż wszystkie odpowiedzi

Jakie środki podejmuje Eurocamp, aby zapewnić bezpieczeństwo gościom na campingach?

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym gościom i naszym pracownikom na campingach, wprowadziliśmy na terenie wszystkich ośrodków nowe wytyczne dotyczące sprzątania zakwaterowania oraz dystans społeczny. 

W jaki sposób moje wakacje będą się różnić od tych z czasów sprzed epidemii? Czy będą jakieś ograniczenia na terenie parku wakacyjnego?
Na tym etapie jest trochę za wcześnie, aby potwierdzić wszystkie ograniczenia, które będą obowiązywać na każdym campingu, ale będziemy przestrzegać wszystkich lokalnych wytycznych i regularnie analizować wydawane zalecenia. 
Bazując na doświadczeniach z 2020 roku, oczekujemy, że wszystkie nasze campingi zapewnią przestrzeganie zasad dystansu społecznego i utrzymają wprowadzone procedury wzmożonego sprzątania. 
Poszczególne campingi mogą dostosować swoje obiekty i procedury, aby zapewnić gościom i pracownikom jak największe bezpieczeństwo. Szczegóły dotyczące wszelkich zmian zostaną podane na stronie każdego ośrodka.

Wymagania dotyczące Covid-19 | Pokaż wszystkie odpowiedzi

Gdzie można sprawdzić informacje na temat aktualnie obowiązujących przepisów wjazdowych do danego kraju w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną?

Przed wyjazdem na wakacje prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami, które można znaleźć na stronie: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych lub www.reopen.europa.eu/pl.

Czy mogę bezpłatnie anulować swoją rezerwację, jeśli w miejscu docelowym muszę okazać negatywny wynik testu PCR lub antygenowego?
Jeśli w miejscu docelowym wymagane jest okazanie negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego, nie jest to uzasadniony powód do bezpłatnego anulowania wakacji. Koszt testu pokrywa klient.
Zarezerwowaliśmy 1 zakwaterowanie, które będziemy dzielić z osobami z różnych gospodarstw domowych. Co się stanie, jeżeli jest to zabronione w kraju, do którego jedziemy?
Jeśli nie będziesz w stanie dzielić zakwaterowania z osobami z innego gospodarstwa domowego, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia opcji, które mogą obejmować prośbę o usunięcie dodatkowych osób z Twojej rezerwacji lub zarezerwowanie dodatkowego zakwaterowania.
Co się stanie, jeśli wynik testu na koronawirusa będzie pozytywny w ciągu 72 godzin od rozpoczęcia wakacji?

Zachęcamy wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia na taki scenariusz. Proponowane  przez firmę ERGO ubezpieczenia  różnią się od siebie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą wariantów chroniących Państwa na wypadek zachorowania na wirusa Covid-19.

Co zrobić, jeśli data szczepienia wypada w trakcie urlopu, czy mogę anulować wyjazd i otrzymać pełny zwrot kosztów?
W przypadku rezygnacji z wyjazdu z tego powodu nadal będą pobierane opłaty za anulowanie. Niektórzy ubezpieczyciele mogą zapewnić ochronę w takiej sytuacji, dlatego zalecamy skontaktowanie się z firmą ubezpieczeniową w celu sprawdzenia, jaka pomoc może być dostępna.
W ramach naszej oferty „Rezerwuj bez Obaw”, możesz zmienić swoją rezerwację na inny termin lub camping do 7 dni przed datą wyjazdu.