REGULAMIN DOTYCZĄCY ZAKWATEROWANIA EUROCAMP

Dokonanie rezerwacji zakwaterowania Eurocamp oznacza zapoznanie się i zaakceptowanie niniejszego regulaminu.

Punkt 1. Definicje

W niniejszym regulaminie obowiązują następujące definicje:

Dostawca usługi (Eurocamp, nasze): Greenbank Holidays Limited, Chelford House, Gadbrook Park, Rudheath Way, Nortwich, Cheshire CW9 7LN, England. W imieniu i na rzecz Greenbank Holidays Ltd działa Camping Plus sp. z o.o., ul. Kuropatwia 2, 51-419 Wrocław. 

Klient: osoba fizyczna, przez którą zawarta została umowa z firmą Eurocamp. 

Zakwaterowanie: zakwaterowanie zapewnione w ramach rezerwacji. 

Niniejszy regulamin stanowi część ogólnych warunków rezerwacji Eurocamp. Dokonując rezerwacji w firmie Eurocamp oświadczasz, że zapoznałeś się i akceptujesz nasze warunki i niniejsze zasady.

Punkt 2. Nasze wymagania

Przed opuszczeniem zakwaterowania należy:

  1. wyczyścić i opróżnić lodówkę, zamrażarkę, szafki ze wszystkich produktów spożywczych i innych rzeczy, które nie należą do wyposażenia zakwaterowania;
  2. opróżnić wszystkie kosze i wynieść śmieci do odpowiednich pojemników na campingu;
  3. umyć, wysuszyć wszystkie używane podczas pobytu naczynia, garnki, sztućce i inne przybory kuchenne i odłożyć je na właściwe miejsce;
  4. wyczyścić grilla;
  5. ściągnąć wypożyczoną pościel z łóżek, włożyć do poszewki na poduszkę i pozostawić na stole w części dziennej.

Jeśli w dniu wyjazdu Klient nie pozostawi zakwaterowania w stanie zgodnym z powyższymi zasadami, Eurocamp będzie zmuszony do wykonania powyższych prac. W związku z tym, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia Klienta opłatą za sprzątanie w wysokości do 100 EUR, jeśli niektóre lub wszystkie kroki nie zostaną spełnione. Jeśli będziemy zmuszeni do obciążenia Was kosztami sprzątania, o przyczynie, wysokości kosztów oraz o tym, jak uregulować płatność poinformujemy Was drogą mailową, najpóźniej w ciągu dwóch tygodni od zakończenia waszego pobytu. Opłatę należy uiścić w ciągu 30 dni od otrzymania wiadomości e-mail.

Wyjątki

Powyższe zasady nie obowiązują w przypadku poniższych zakwaterowań na następujących campingach:

  1. CD013 Sanguli - Masai Lodge
  2. CD012 Cambrils Park - Cambrils Aloha Bungalow (depozyt za zakwaterowanie i sprzątanie pobierany jest bezpośrednio przez camping w dniu przyjazdu)
  3. IL019 Bella Italia - Bella Italia Bungalow
  4. PY011 Airotel Pyrénées - Mountain Lodge