Wakacje na campingach w Austrii

Campingi w Austrii

Piękne, alpejskie krajobrazy pełne są majestatycznych wzniesień, tonących w kolorowych kwiatach, malowniczych dolin i ślicznych miasteczek wtopionych w górskie pejzaże.

Camping Sportcamp Woferlgut

Zell Am See , Austria

  • Zagraj w golfa w campingowym mini kompleksie ‘Adventure Golf’
  • Weź kąpiel w jeziorze znajdującym się przy samym campingu
  • Doskonała lokalizacja do długich przejażdżek na rowerze, wspinaczki i spacerów

Czytaj więcej na temat tego campingu ›
Zobacz camping › Udostępnij
Dodaj do obserwowanych

Camping Natterer See

Innsbruck , Austria

  • Wyrusz w pieszą wędrówkę trasą prowadzącą z campingu
  • Skorzystaj z szerokiej bazy sportów wodnych przy okolicznym jeziorze
  • Pojedź darmowym autobusem do Innsbrucka (8 km od campingu)

Czytaj więcej na temat tego campingu ›
Zobacz camping › Udostępnij
Dodaj do obserwowanych

Camping Bella Austria

St Peter Am Kammersberg , Austria

  • Piękna lokalizacja w samym sercu doliny Katschtal
  • Idealny dla miłośników spacerów i jazdy rowerem górskim
  • Tradycyjna austriacka sauna na campingu

Czytaj więcej na temat tego campingu ›
Zobacz camping › Udostępnij
Dodaj do obserwowanych

Campingi w Austrii

Tajemnicze zamki na tle ośnieżonych szczytów Alp, bujne łąki usiane tysiącami polnymi kwiatów, lśniące tafle jezior, śliczne, wiejskie domki nad błękitnym Dunajem to najczęstsze obrazki z Austrii obiecującym odwiedzającym campingi w Austrii niezapomniane przeżycia. Kraj ten oprócz malowniczych krajobrazów kusi turystów impomującą architekturą i niezwykle bogatą tradycją. Na każdym kroku spotkać tu można ślady pochodzących stąd wielkich artystów, naukowców i polityków – to tutaj tworzyli m.in. Mozart, Beethoven i Freud. Oprócz muzyki i sztuki Austria słynie ze swych ogródków piwnych, gdzie w cieniu starych drzew, delektując się wyśmienitym piwem posłuchać można sentymentalnych piosenek ludowych granych przez wiekowych rajków. Gdy zmęczą Was uroki starych miast i zamarzy się całkowita odmiana, przejrzyste wody jezior zapewnią wspaniałą zabawę amatorom pływania i żeglowania. Lato jest tu bowiem okresem relaksu na zielonych łąkach i pieszych wycieczek po pięknych, górskich szlakach. 


Zell Am see, Austria 


Pięknie usytuowane, pomiędzy wysokimi szczytami, nad brzegiem czystego jeziora, to klimatyczne alpejskie miasteczko zachwyca niezwykłymi krajobrazami. Oprócz atrakcji sportowych i pięknych, górskich szlaków idealnych na długie spacery oferuje ono turystom cały wachlarz innych rozrywek. Puby, restauracje, dyskoteki i liczne festiwale usatysfakcjonują z pewnością miłośników muzyki i doskonałej zabawy. 


Salzburg, Austria 


Historyczny Salzburg słynie przede wszystkim jako miejsce urodzin Mozarta - wszędzie odczuwa się tu obecność wielkiego kompozytora: od maleńkich uliczek, którymi spacerował, po wielkie sale koncertowe, w których nieustannie rozbrzmiewa jego wspaniała muzyka. Malowniczo położony wśród trzech zalesionych szczytów zapewni wiele atrakcji nawet najbardziej wybrednym turystom.


Insbruck 


Na tle ośnieżonych szczytów gór leży uroczy Insbruck. Obsadzony różami i wypełniony barokowymi fasadami pozostaje na długo w pamięci każdego, kto zanurzy się w alpejski klimat tego uroczego miasta. Wybierz campingi w Austrii i spędź relaksujące wakacje z pięknymi, góskimi krajobrazami w tle!