Wakacje na campingach w Austrii

Sport i rekreacja w Austrii

Hiking, Zell am See

Piesze wędrówki

Kiedy wiosną topnieją ostatnie śniegi, góry i doliny Austrii stają się pawdziwym rajem dla turystów. Świetnie oznakowane trasy Tyrolu i Alp pokrywa zielony dywan pełen kwiatów czyniąc je wymarzonym na długie, piesze wędrówki.

Kaprun

Wycieczka do Kaprun to szansa na białe szaleństwo nawet w lecie. Oprócz nart można tu spróbować swych sił w żeglarstwie, nartach wodnych, pływaniu i spływach kajakowych w krystalicznie czystych wodach. Jest to doskonałe, pełne atrakcji miejsce szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi i nastolatkami. Kolejki linowe zapewniają zapierające dech w piersiach widoki na ośnieżone szczyty.

Lake swimming, Austria

Pływanie w jeziorze

Po wyczerpującycm dniu wypełnionym wędrówkami po górach, nie ma nic przyjemniejszego niż popołudniowa kąpiel w przejrzystych wodach jeziora. Cudowne pejzaże i świeże powietrze będą z pewnością dopełnieniem relaksujących chwil spędzonych w rodzinnym gronie. 

Paragliding, Austria

Paralotniarstwo

Niemal każde wzniesienie tutaj wyposażone jest w gondolę lub wyciąg krzesełkowy na szczyt, gdzie można rozpocząć naukę paralotniarstwa. Nigdzie nie będzie one tak wyjątkowe, jak tutaj - cudowne, górskie krajobrazy staną się pięknym tłem do chwil spędzonych w powietrzu.

Sking Austria

Narciarstwo

Niewiele jest miejsc na świecie, gdzie można szaleć na dwóch deskach podczas letnich wakacji. Lodowiec Kitzsteinhorn w Zell am See daje możliwość jazdy na nartach i snowboardzie przez 10 miesięcy w roku.