Wakacje na campingu w Chorwacji

Sport i rekreacja

Kart Cross Porec

Kart Cross, Poreč

Kart Cross oferuje pełną wrażeń jazdę na gokartach na wyboistym, błotnistym torze, oświetlanym nocą i wyposażonym w zraszacze. Dzieci mogą jeździć po specjalnie przygotowanej dla nich trasie. 
 
Scuba diving, Croatia

Nurkowanie

Słynące ze swej krystalicznej czystości wody okalające Półwysep Istria są wręcz wymarzone do nurkowania, zwłaszcza, że pod wodą znaleźć można mnóstwo pozostałości jeszcze z czasów antycznych. Znajduje się tu wiele szkół nurkowania, ale nawet doświadczeni nurkowie zobligowani są do posiadania licencji. 

tenis

Tenis

Tenis stał się popularny w Chorwacji od wielkiego sukcesu Gorana Ivanisevic’a. Znajduje się tu dosyć duża liczba kortów, jednak najwięcej, bo aż 60 oferuje Tennis Camp Umag. 

piesze wycieczki

Piesze wycieczki

Urozmaicone krajobrazy Chorwacji sprawiają, że piesze wędrówki są prawdziwą przyjemnością. Tras spacerowych jest tu wiele, jednak te najpiękniejsze znajdują się w parkach narodowych, takich jak Brijuni, Mijet i Jeziora Plitwickie.

windsurfing in croatia

Windsurfing

Spokojne morze i niezawodne wiatry sprawiają, że Chorwacja jest idealnym miejscem do uprawiania windsurfingu. Kamenjak, położony na południe od Puli, jest uważany za jeden z najlepszych obszarów do uprawiania tego sportu.