Wakacje na campingu w Dolinie Loary

Nasze typy na wycieczki nad Loarą

Days in in Loire, Doué Zoo

Doué Zoo

Dzieci uwielbiają wizyty w zoo! W tym regionie polecamy park w Doué la Fontaine. Nie przegap Madagaskaru" z puszystymi lemurami i Strefy azjatyckiej" z rzadkimi tygrysami sumatrzańskimi.

Zoo Parc de Beauval

Zoo Parc de Beauval

Uważane przez wielu za najlepsze we Francji, zoo w St Aignan pozwala zobaczyć ponad 4000 dzikich stworzeń, żyjących w parku zaprojektowanym tak, aby jak najlepiej odtworzyć naturalne warunki bytowania zwierząt.

Romorantin-Lanthenay

Romorantin-Lanthenay

Niegdyś ośrodek przemysłu włókienniczego, dziś miasto z piękną starówką i zabytkowymi budynkami ciagnącymi się wzdłuż rzeki Sauldre. Warto wybrać się tu do muzeum, zobaczyć wystawę francuskich samochodów i akwarium.

Parc Floral de la Source

Parc Floral de la Source

Dziesięć tematycznych ogrodów wraz z mnóstwem motyli, osłami, owcami i ptakami zapewni młodym gościom rozrywkę na wiele godzin.

Days out in Loire, Le Puy du Fou themepark

Le Puy du Fou

Ten oryginalny park rozrywki, którego motywem przewodnim są najważniejsze wydarzenia historyczne, odwiedziły już miliony turystów!

Days out in Loire, Futuroscope

Futuroscope

Unikalny park z oszałamiającymi, ultranowoczesnymi budynkami. Futuroscope oferuje 25 oryginalnych doświadczeń, filmy w gigantycznym formacie, przejażdżki 3D z efektami 4D, gry, pokazy na żywo, zajęcia na świeżym powietrzu i wspaniały wieczorny pokaz - wszystko wliczone w cenę biletu.