Wakacje na campingu na Jurze

Sport i rekreacja

The Doubs by Canoe

Spływ kajakowy po rzece Doubs

Kajaki można wynająć w Goumois, Clairbief, Soubey lub Tariche.

Mountain biking, Jura

Kolarstwo górskie

Jura, z ponad 120 trasami o różnym poziomie trudności to raj dla rowerzystów. W lipcu i sierpniu organizowane są wycieczki wokół Châlain.

Lake Vouglans, Jura

Lac de Vouglans

Trzecie pod względem wielkości sztuczne jezioro we Francji, z trzema wspaniałymi plażami. Możesz uprawiać tu liczne sporty wodne, m.in. jazdę na nartach wodnych.

jura, lac du der, watersports, activities, things to do

Lac du Der, Chantecoq

Idealne miejsce dla nastolatków! Można korzystać tu z rozmaitych zajęć na świeżym powietrzu, takich jak żeglarstwo, windsurfing, narty wodne, wędkarstwo czy kajakarstwo.

Lac de Chalain

Lac de Chalain

230 hektarów - to spora powierzchnia, więc będziesz miał dużo miejsca na wędkowanie, żeglowanie, wiosłowanie, windsurfing i kajakarstwo. Jeśli pewniej czujesz się na stałym lądzie to w pobliżu znajdziesz doskonałe leśne szlaki.

Hiking in Jura

Wędrówki piesze

Niezwykle piękne lasy i lśniące jeziora regionu przeplatają się z doskonałymi szlakami turystycznymi. Jeśli szukasz czegoś innego, możesz wybrać się do Evial i pokonać jedną z malowniczych tras na osiołku.

Fishing in Jura

Wędkarstwo

Co powiesz na 2000 km rzek i 2600 hektarów jezior górskich? Kup licencję i spróbuj złapać minoga, pstrąga lub szczupaka.