Wakacje na campingu w Normandii

Nasze typy na wycieczki w Normandii

Granville

Popłyń na Wyspy Normandzkie lub pospaceruj po nadmorskim kurorcie określanym jako  Monaco północy". Granville to wspaniałe plaże i tętniące życiem centrum żeglarskie- znajdziesz tu mnóstwo atrakcji na cały dzień!

Zoo de Cerza

Spędź dzień obserwując wędrujące po terenie parku dzikie zwierzęta, od lwów i tygrysów, po nosorożce i żyrafy. Dzieci mogą tu karmić małe zwierzęta na mini farmie lub zobaczyć seans w kinie 3D.

Beauregard Aventure Parc

Ten wspaniały park linowy oferuje emocjonującą przygodę w koronach drzew. A jeśli szukasz bardziej kolorowej rozrywki, w pobliskim Olendon możesz zagrać w paintballa.

Parc Festyland

Największy park rozrywki w Normandii. 6 hektarów, 30 różnych atrakcji i 4 restauracje- tutaj cała rodzina może spędzić dzień pełen wrażeń!

la cite de la mer, cherbourg

La Cité de la Mer

La Cité de la Mer w Cherbourgu to obowiązkowa atrakcja dla wszystkich miłośników żeglarstwa. Zobacz Le Redoutable, największy, otwarty dla zwiedzających, okręt podwodny na świecie. Wybierz się do wyjatkowego muzeum, gdzie dowiesz się wszystkiego o Titanicu i będziesz mógł podążyć śladami słynnego kapitana Cousteau. Nie przegap też wizyty w najgłębszym w Europie akwarium.