Wakacje na campingu w Ardèche

Natura

Vals-les-Bains

Vals-les-Bains, Ardèche

Dolina rzeki, w której znajduje się 100 naturalnych źródeł mineralnych. Bądź ostrożny- jest tu gejzer, którego erupcje można obserować parę razy dziennie. Nawet jeśli wiesz, co za chwilę się stanie i tak będziesz zaskoczony!

Gorges du Tarn

Gorges du Tarn, Auvergne

Najgłębsze wąwozy Europy rozciągają się na długość niemalże 50 km, więc przygotuj się na wyprawę i szukaj ukrytych zamków oraz niesamowitych widoków.

Parc National des Cévennes

Park Narodowy Sewennów

Zbliż się do natury w jednym z najbardziej znanych francuskich parków narodowych. Znajdziesz tu spektakularne widoki i wiele zagrożonych gatunków zwierząt, w tym jelenia czerwonego.

Grotte de la Madeleine

Grotte de la Madeleine, Ardèche Canyon

Choć w całym regionie znajdziesz wiele ukrytych jaskiń, te są prawdopodobnie najbardziej znane - pamiętaj, żeby zobaczyć tu wspaniały pokaz światła i dźwięku.

vulcania

Vulcania, Saint Ours-Les Roches

To wyjątkowy park tematyczny poświęcony wulkanom, w którym możesz odbyć podróż (oczywiście wirtualną) w głąb aktywnego krateru. Większość sal znajduje się pod ziemią, a na zewnątrz wystaje jedynie stożek wulkaniczny, będący symbolem parku.

Pont d’Arc

Pont d’Arc

Ten niezwykły naturalny most nad rzeką Ardèche ma 59 metrów długości i 34 metry wysokości. Możesz przepłynąć pod nim kajakiem lub kanoe.