Wakacje na campingu w Langwedocji i Roussillon

Sport i rekreacja

Watersports

Sporty wodne

Możesz tu wypożyczyć różnego rodzaju łodzie: do dryfowania w dół kanału, żeglowania po morzu, czy łodzie wiosłowe. Ten wietrzny zakątek Francji jest też idealnym miejscem dla amatorów windsurfingu - lekcje są dostępne np. w Beach Club Carabasse.

Scuba diving

Nurkowanie

Idealne do uprawiania nurkowania będą campingi: La Sirène, Hippocampe lub Le Bois de Valmarie.

Gorges de Lavall

Gorges de Lavall

Spakuj buty, kostium kąpielowy, krem do opalania oraz kosz piknikowy i ruszaj na wzgórza. Ten wąwóz jest idealny dla spacerowiczów, znajdziesz w nim też wiele miejsc odpowiednich do pływania, gdzie będziesz mógł ukoić bolące mięśnie.

languedoc fishing

Wędkarstwo

Rzeki, jeziora, słone jeziora i morze są pełne różnego rodzaju ryb - tutaj każdy miłośnik wędkarstwa znajdzie coś dla siebie.

Cycling canal du midi

Kolarstwo

Znajdziesz tutaj ogromną liczbę tras rowerowych. Naszą ulubioną jest szlak wzdłuż Canal du Midi, który ciągnie się przez 240 km od Tuluzy do wybrzeża. Nie musisz przejechać go całego, nawet jeśli wybierzesz krótki odcinek, jesteśmy pewni, że Ci się spodoba.

Argelès Adventure

Argelès Adventure, Argelès-Sur-Mer

Jesli lubisz czasem spojrzeć na świat z góry, pokochasz ten park linowy, z fantastycznymi trasami, huśtawkami i mostami. Przygotuj się na skok Tarzana!