Wakacje na campingu na Lazurowym Wybrzeżu i w Prowansji

Sport i rekreacja

Golf Club Valescure, Riviera

Golf

W tej okolicy znajduje się ponad 20 pól golfowych, ale są tak piękne, że trudno skoncentrować się na grze. Cóż, to jedyna wymówka!

Camargue horse riding, Riviera

Jazda konna

Jest wiele miejsc idealnych na konną przejażdżkę, ale najlepszy będzie rezerwat Camargue z jego dzikim pięknem oraz bogactwem roślin i zwierząt. Ośrodek jeździecki mozesz znaleźć w Les Saintes-Maries-de-la-Mer.

Lac de St Cassien, Cannes

Lac de St-Cassien, Cannes

Dzień nad tym jeziorem możesz spędzić na wiele sposobów - pływając, wędkując, żeglując, pływając kajakiem, spacerując lub po prostu odpoczywając w pięknej okolicy.

St Raphaël

St Raphaël

To świetne miejsce na spędzenie dnia nad, w lub pod wodą. Jest tu kilka zatopionych wraków z czasów II wojny światowej do zbadania i wiele miejsc, gdzie można wypożyczyć sprzęty do uprawiania sportów wodnych. Gdy słońce zachodzi, miasto zmienia się w elegancki kurort, więc weź szklankę z koktajlem i dołącz do imprezy.

Riviera walking and hiking

Spacery i piesze wędrówki

Nie zapomnij spakować wygodnych butów! W Prowansji znajdziesz tysiące kilometrów pięknych tras.

Riviera watersports

Sporty wodne

Kto mógłby się oprzeć urokliwym, błękitnym wodom Morza Śródziemnego? Wzdłuż Lazurowego Wybrzeża znajduje się wiele ośrodków oferujących wypożyczenie sprzętu lub kursy żeglarstwa, windsurfingu, kitesurfingu, kajakarstwa i nurkowania.