Wakacje na campingu w Pirenejach

Sport i rekreacja

White water rafting, Pyrenees

Rafting

Gdy wiosną topnieją śniegi, rzeki w Pirenejach zamieniają się w dzikie, białe drogi wodne. Jest tu wiele świetnych miejsc do uprawiania raftingu, w tym Cauterets, Luz St Saveur i Gavarnie.

Walking & Hiking in the Pyrenees

Spacery i piesze wycieczki

W miesiącach letnich Pireneje są rajem dla wielbicieli pieszych wędrówek. Każdy, bez względu na kondycję, znajdzie tu szlak dla siebie. Najtrudniejsze trasy są na szlaku GR10 i HRP ((Haute Randonnée Pyrénéenne).

La Forêt Suspendue

La Forêt Suspendue

Jeśli masz więcej niż 14 lat i nie boisz się wysokości, na pewno spodoba Ci się park linowy La Forêt Suspendue. Dostępny jest tu też kurs dla młodszych gości i tych, którzy wolą być trochę bliżej ziemi.

cycling pyrenees

Kolarstwo

Na niektóre trasy w okolicy będziesz potrzebował stalowych ud. To świetne miejsce zarówno dla rowerzystów szosowych, jak i dla wielbicieli rowerów górskich. Możesz tu nawet spróbować swoich sił na niektórych odcinkach Tour de France. W okolicy jest wiele wypożyczalni rowerów, więc nie musisz brać własnego sprzętu.

Fishing Pyrenees

Wędkarstwo

Czy może być coś bardziej satysfakcjonującego niż przyniesienie do domu, własnoręcznie złowionego łososia na kolację?

To idealny dla wędkarzy obszar z mnóstwem spokojnych rzek, jak Ourse, czy Gave d’Oloron- słynna łososiowa rzeka. Tylko upewnij się, że masz zezwolenie lub Carte de Pèche z lokalnego sklepu ze sprzętem lub biura informacji turystycznej.