Wakacje na campingu w Pirenejach

Atrakcje turystyczne Pirenejów

Bagnères de Bigorre

Bagnères de Bigorre

Termy zostały spopularyzowane w regionie jeszcze przez starożytnych Rzymian, a Grand Thermes są jednymi z najlepszych. Gdy już się rozluźnisz i odżyjesz, możesz wybrać się na poranny targ, aby zaopatrzyć się w najsmaczniejsze, lokalne produkty lub po prostu usiąść w jednej z kawiarni na otoczonym drzewami Coustous Square lub nad rzeką Ardour.

Cauterets

Cauterets

Ciesz się zdrowym stylem życia, w tym uroczym miasteczku narciarskim i uzdrowiskowym. Po wędrówce po sąsiednim Parku Narodowym, możesz zafundować sobie kąpiel w ciepłych, siarkowych wodach lub zrelaksować się w jednej z łaźni termalnych.

Lourdes

Lourdes

Lourdes jest szczególnym miejscem dla katolików i co roku przyciąga miliony pielgrzymów z całego świata. W tym, znanym z niezwykłej atmosfery mieście, warto zobaczyć Chateau Fort de Lourde, Grotę Massabielle i Bazylikę Matki Bożej Różańcowej.

Luz St Sauveur

Luz St Sauveur

Ten popularny ośrodek narciarski oferuje wiele atrakcji również w lecie. Miłośnicy natury znajdą tu wiele szlaków do wędrówek pieszych i jazdy na rowerze, a pozostali mogą wybrać się do kina, teatru, sklepów, barów i restauracji.