Wakacje na campingu na Costa Brava

Nasze typy na wycieczki na Costa Brava

Park wodny Aquabrava w Roses

Park wodny Aquabrava, Roses

W tym fantastycznym parku wodnym spędzicie niezapomniany czas na zabawie. Znajdziecie tu 19 atrakcji podzielonych na różne kategorie min. strefę relaksu z zieloną trawą, palmami, leżakami i największym w Europie basenem ze sztucznymi falami i prawie pionowymi zjeżdżalniami oraz strefę dla najmłodszych z mini zjeżdżalniami i statkiem pirackim.

costa brava waterworld, aqua parks

Park wodny Waterworld, Lloret de Mar

To jeden z największych parków wodnych w Europie i doskonałe miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: mniejsze i większe zjeżdżalnie, besen ze sztuczną falą, jacuzzi, a także 40-metrowa prawie pionowa zjeżdalnia!

Kupując dwudniowy bilet wstępu możecie bezpłatnie wejść także do parku wodnego Aquadiver.

aquadiver, costa brava

Park wodny Aquadiver, Platja d'Aro

Ten park wodny zapewnia zabawę i atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziecie tu baseny ze sztucznymi falami, z hydromasażem, brodziki dla dzieci, place zabaw, a także mniejsze i ogromne zjeżdżalnie. 

Magic Park, Lloret de Mar

Magic Park, Lloret de Mar

To niesamowite kryte centrum rozrywki dostarczy dzieciom w każdym wielku mnóstwo zabawy przez cały dzień. Salon gier, samochodziki, mini łodzie, trampoliny, łyżwy czy dyskoteka to tylko niektóre z atrakcji, jakie tam na Was czekają.