Wakacje na campingu na Costa Verde

Miejsce warte odwiedzenia na Costa Verde

santillana

Santillana del Mar

Wizyta w Santillana del Mar to prawdziwa wyprawa do czasów średniowiecza. Zapomnij się pośród brukowanych uliczek z pięknie zachowanymi budynkami, zwiedź tajemniczy klasztor, delektuj się lunchem w jednej z tutejszych restauracji i upewnij się, że nie przegapisz zachodu słońca.

Santander

Santander

W tym tętniącym życiem morskim porcie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji. Od muzeów archeologicznych, przez wypełnione historią dzielnice, aż po gwarne centrum handlowe - wszystko na tle pięknych gór i oceanu.

San Sebastian

San Sebastián

Ten przyjemny, elegancki ośrodek ma typowo baskijski charakter - dzięki temu można tu poznać regionalne smaki, dźwięki i zwyczaje. San Sebastián to także fantastyczne plaże, idealne do relaksu przy szumie fal Atlantyku.

Costa Verde

Liendo

Wycieczka do Liendo nie będzie kompletna bez wizyty na słynnej plaży San Julian. Pamiętaj, aby zarezerwować nieco czasu na zwiedzanie pięknego XVII-wiecznego kościoła Nuestra Seňora de la Asunción, jaskini Los Tomillos i domu Josepha Albo.

Laredo, Costa Verde

Laredo

Uliczki tej popularnej, turystycznej miejscowości to zarówno tradycyjne, wiejskie domy, jak i okazałe budynki pochodzące z XVI wieku. Laredo to idealne miejsce na spacer po mieście i odkrywanie uroków Costa Verde.

Noja, Costa Verde

Noja

Noja to wyjatkowe połączenie zabytkowej architektury, nowoczesnych budynków i wspaniałych plaż. To idealne miejsce na rodzinne wakacje.