Wakacje na campingach w Holandii

Nasze typy na wycieczki w Holandii

Park rozrywki Duinrell

Park rozrywki Duinrell

Położony na terenie campingu i jednocześnie jeden z najbardziej popularnych w Holandii park rozrywki Duinrell to doskonała zabawa od rana do wieczora dla wszystkich przebywających na campingu urlopowiczów. Na spragnionych wesołej zabawy gości czekają tu karuzele, rollercoastery, zjeżdżalnie, spływ statkiem, place zabaw i cały szereg innych rozrywek. Park jest bezpłatny dla gości campingu.

Park rozrywki Efteling

Park rozrywki Efteling

Jeden z największych parków rozrywki w Europie i najstarszy w Holandii Efteling, to cztery bajkowe królestwa, z których każde oferuje inny zestaw przejażdżek i kolejek górskich, niezwykłe miasta i tajemnicze zamki.

Madurodam, miasto w miniaturze, Holandia

Madurodam

Madurodam czyli wyjątkowy park miniatur znajduje się w Scheveningen, nadmorskiej dzielnicy Hagi. Na 18 000 m2 umieszczono wszystko to, co Holandia ma do zaproponowania turystom: piękne miasteczka pełne kanałów i rowerów, stare wiatraki, łąki pełne kwiatów i wiele innych charakterystycznych dla tego kraju miejsc. 

Oceanarium Sea Life w Schevenigen, Haga

Oceanarium Sea Life w Schevenigen, Haga

Od krewetek po rekiny, koniki morskie i płaszczki - w Oceanarium Sea Life w Scheveningen możesz przyjrzeć się z bliska morskim zwierzętom dzięki ogromnemu tunelowi.

 Park rozrywki Walibi, Belgia

Park rozrywki Walibi, Belgia

Znajdziesz tu wszystkie atrakcje, jakie tylko sobie wymarzysz. Pokonaj swój strach podczas jazdy na kolejkach górskich lub ekscytujących Aztec, El Condor i Goliath.