Wakacje na campingach w Portugalii

Sport i rekreacja

Surfing, Portugalia

Surfing

Portugalia ma do zaoferowania wiele wspaniałych plaż idealnych do surfingu. Te w Cascais i Lagos uważane są za jedne z najlepszych w Europie. Mnóstwo szkół surfingu pozwoli Ci poznać tajniki tej ekscytującej dyscypliny sportowej. 

plażą São Martinho do Porto

São Martinho do Porto (zachodnie wybrzeże)

Spokojne i ciepłe wody strzeżonej plaży San Martini do Porto sprawiają, iż cieszy się ona szczególną popularnością wśród rodzin z małymi dziećmi. Można tu także popływać na nartach i rowerach wodnych.

Playbowling

Playbowling

W pobliżu campingu Cascais znajduje się ośrodek sportowy, w którym można spróbować swych sił w paintballu, laserach, piłce nożnej, kręglach i wyścigach Segway. Znajduje się tu także mini-tor rowerowy idealny dla małych dzieci.

Wędrówki w Portugalii

Wędrówki

Niezwykle piękna i słabo zaludniona Portugalia jest szczególnie ulubioną destynacją wśród miłośników spacerów. 11 parków narodowych pełne jest tras o różnych stopniach trudności. Polecamy szczególnie Park Krajobrazowy Sintra Casacais z pięknymi szlakami wiodącymi przez wzniesienia Sintry. 

Golf Portugal

Golf

Portugalia to prawdziwy raj dla miłośników golfa, który cieszy się jednymi z najlepszych pól golfowych w Europie.

Delfiny

Delfiny

Tą część Atlantyku zamieszkuje wiele dużych delfinów, które można zobaczyć podczas wycieczek organizowanych w Setubal blisko Lizbony oraz w wielu innych miejscach na Wybrzeżu Algarve.