Wakacje na campingach w Szwajcarii

Sport i rekreacja

Przejażdki balonem, Szwajcaria

Loty balonem

Co powiesz na trwający 80 minut lot balonem nad Alpami? Nie ma lepszego sposobu na podziwianie majestatu szwajcarskich Alp, niż oglądanie ich z góry, z balonu wznoszonego ogrzewanym powietrzem. Macie tu do wyboru ponad 600 różnych balonów.

Jazda na rowerze, Szwajcaria

Jazda na rowerze

Szwajcaria to wspaniałe miejsce na rowerowe wycieczki, gwarantujące niezwykłe krajobrazy i najbardziej malownicze trasy. Znajdują się tu aż 53 oznakowane trasy rowerowe pozwalających odkryć uroki różnych regionów Szwajcarii, a także wiele sklepów rowerowych i serwisów. 

Golf Switzerland

Golf

Wysoki koszt ziemi w Szwajcarii sprawił, iż znajduje się tu tylko 30 pól golfowych, jednak te w Genewie, Lucernie czy Lozannie są naprawdę warte odwiedzenia.

Hiking, Cheese and Chocolate trail, Switzerland

Spacery

Wycieczka przez spektakularne krajobrazy Chemin du Gruyère, Szwajcarskiego Szlaku Czekolady i Serów, to gwarancja całej palety doznań: zarówno tych estetycznych związanych z pięknymi krajobrazami, jak i smakowych płynących z kosztowania czekolady, szczególnie tej z Maison oraz doskonałego sera Gruyeres.

Lake Thun, Switzerland

Jezioro Thun

Jezioro oferuje ponad 20 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu, w tym spływy kajakowe, paralotniarstwo, żeglarstwo, wakeboarding, windsurfing i skoki na bungee. To wyjątkowo lubiane miejsce przez amatorów sportów wodnych.

Zermatt, Matterhorn

Zermatt

Zermatt to miejsce idealne do spacerów, jazdy na rowerze, nartach czy snowboardzie. Lokalne kolejki linowe oferują wyjątkowy widok na panoramę miasta - kolejka zębata do Gornergrat zapewni zapierające dech w piersiach widoki na Matterhorn, który wznosi się na wysokość ponad 3000 metrów.