Wakacje na campingu nad Adriatykiem

Nasze typy na wycieczki nad włoskim Adriatykiem

New Jesolandia, Jesolo

New Jesolandia, Jesolo

W tym fantastycznym miejscu nie ma szans na nudę - czynna codziennie wieczorem Nowa Jesolandia oferuje 50 różnego rodzaju, mrożących krew w żyłach przejażdżek, gokarty i bajkowe atrakcje, tak by każdy wyszedł stąd z uśmiechem od ucha do ucha. 

Aqualandia, Jesolo

Aqualandia, Jesolo

Największy, wodny park rozrywki w Lido di Jesolo oferuje całą gamę imponujących zjeżdżalni i mnóstwo innych atrakcji zapewniających niezpomnianą zabawę dla młodszych i starszych amatorów wesołej zabawy. 

Gulliverlandia, Lignano Sabbiadoro

Gulliverlandia, Lignano Sabbiadoro

Nie ważne czy masz lat kilka czy kilkadziesiąt Gulliverlandia to doskonały sposób na świetną zabawę, bez względu na wiek. Czeka tu na Was akwarium, cyrk, przejażdżki, wulkany i pociąg, który zwiedza największe cuda świata. Czas mija tu wyjątkowo!

pirackie wyprawy Jolly Roger

Pirackie wyprawy Jolly Roger

90-minutowe, pirackie rejsy Jolly Roger to moc niezwykłych i ekscytujących przygód dla małych i dużych piratów. Z pirackimi piosenkami na ustach rozegracie pełne wrażeń konkurencje, poszukacie skarbu na Murano i wspólnie z animatorami zadbacie o to, by ta wyprawa została zapamiętana na długo. 

Harry’s Bar, Wenecja

Harry’s Bar

Wizyta w tym słynnym barze to nieodzowny element wypadu do Wenecji - tu najłatwiej chłonąć gwar i wakacyjną atmosferę miasta. Ilość drinków i koktajli zachwyci każdego amatora mocniejszych trunków.