Wakacje na campingu nad Jeziorem Garda, Włochy

Events, Palio del Chiaretto 2014

Palio del Chiaretto

Festiwal, w czasie którego świętuje się najsłynniejsze wino z regionu -  Bardolino DOC. Degustacje wina, koncerty, fajerwerki sprawiają, że to doprawdy niezwykłe wydarzenie przyciąga tysiące gości z całej Europy. Dołączcie do nich i cieszcie się widokiem przepięknego jeziora, rozkoszując się smakiem tutejszego wina. Jak podoba się Wam ta propozycja? Termin na rok 2020 zostanie potwierdzony.

Events, Festa del Nodo d'Amore

Festa del Nodo d'Amore

Każdego roku przy moście w Borghetto odbywa się festiwal  ‘Nodo a’Amore’ - celebrujący romans i miłość. Na festiwalu spróbujecie wspaniałego wina i jedzenia, posłuchacie wyśmienitej włoskiej muzyki operoweja, weźmiecie udział w pokazie sztucznych ogni i zobaczycie imponujące 600,000 ręcznie robionych tortellini. Bilety na festiwal można kupić w biąrących w nim udział restauracjach. Termin 2020 zostanie jeszcze potwierdzony.

Italian Grand Prix

Grand Prix Włoch

Położona na północ od Mediolanu Monza, słynąca z toru Autodromo Nazionale, to miejsce rozgrywania Grand Prix Włoch, jednego z najbardziej cenionych i wyczekiwanych wyścigów. Monza - Światynia Szybkości - jest najszybszym ze wszystkich torem w kalendarzu F1. To gwarancja  spektakularnego show i fantastycznych wrażeń. Termin Italian Grand Prix w 2020 zostanie jeszcze potwierdzony.