Wakacje na campingu na Sycylii

Sport i rekreacja

Cycling, Sicily

Jazda na rowerze

Pełna pagórków i pięknych pejzaży Sycylia świetnie nadaje się do jazdy na rowerze. Szczególnie warte polecenia miłośnikom dwóch kółek jest północno-zachodnie wybrzeże. I choć będzie trzeba stawić czoła niejednemu wzniesieniu, na każdym zakręcie czeka wspaniała nagroda - zapierające dech w piersiach morskie krajobrazy.

Golf

Golf

Jeśli jesteś miłośnikiem golfa, na Sycylii z pewnością możesz rozwijać swoją pasję. Znajduje się tu pięć 18-dołkowych pól golfowych z wyjątkowo malowniczym polem Le Madonie na czele, położonym niedaleko campingu El Bahira.

Hiking, Sicily

Turystyka piesza

Kusząca wyjatkowością nadmorskiej scenerii Sycylia jest doskonałym miejscem do pieszych wycieczek. Wystarczy wybrać się na Etnę lub do Taorminy, by zakochać się w jej trasach na zawsze.

Snorkelling, Sicily

Sporty wodne

Krystaliczne wody oblewające Sycylię czynią ją wymarzoną do uprawiania wodnych sportów takich jak windsurfing, żeglowanie czy nurkowanie. Szkoły nurkowania znajdziecie na Isola Bella, w Blue Grotto i na małej wysypce Filicudi. Lekcje nurkowania dla poczatkujących odbywają się również na campingu.