Wakacje na campingu w Toskanii i Centralnych Włoszech

Nasze typy na wycieczki

Angels and Demons Tour, Rome

Wycieczka „Anioły i Demony"

Jeśli jesteś fanem „Kodu Leonarda da Vinci" i innych książek Dana Browna, z pewnością zachwyci Cię wycieczka inspirowana ich treścią. Podczas wyprawy rozwiążesz wiele zagadek i odkryjesz największe tajemnice starożytnej historii odwiedzając największe rzymskie zabytki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tu: www.angelsanddemons.it

Colliseum, Rome

Koloseum

Podczas wędrówki po tym ogromnym amfiteatrze, zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie jak musiały wyglądać rozrywane tu walki gladiatorów! Przydatna wskazówka:kup bilety dzień wcześniej i omiń kolejki.

Chianti

Szlak wina Chianti

To atrakcja nie tylko dla miłośników wina! Podróżując szlakiem Chianti możesz podziwiać jedne z najpiękniejszych krajobrazów w Europie. Jeśli będziesz miał ochotę na degustację, możesz spróbować doskonałego wina z wielu różnych winnic.

Theme park

Cavallino Matto

Największy park rozrywki w Toskanii, Cavallino Matto oferuje przejażdżki i atrakcje dla całej rodziny, szczególnie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Spróbujcie zabawy na Shocking Tower, Air Max czy Project 1 i dołóżcie do swoich wakacji szczyptę emocji i całą masę doskonałej zabawy.

Piazza Navona, Rzym

Piazza Navona

Ten piękny plac to idealne miejsce na odpoczynek po dniu pełnym zwiedzania. Dzięki wspaniałym fontannom, barokowemu pałacowi, ulicom pełnym muzyków i malarzy Piazza Navona to jedeno z najbardziej popularnych miejsc w Rzymie. Usiądź w jednej z tutejszych restauracji, zamów chłodnego drinka i rozkoszuj się wyjątkową atmosferą Wiecznego Miasta.

Roman Forum

Forum Romanum

Forum Romanum to centrum miasta od prawie 1000 lat - to tu walczyli gladiatorzy, toczyły się rozprawy sądowe, to tu miały miejsce najważniejsze publiczne wystąpienia. Forum do dzisiaj zachowało swój imponujący, majestatyczny charakter i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Rzymie

Bazylika Św. Piotra, Rzym

Bazylika Św. Piotra

Ta ogromna bazylika została opisana jako „najwspanialszy, ze wszystkich kościołów chrześcijaństwa". Wejdż na szczyt imponującej kopuły Michała Anioła i podziwiaj fantastyczne widoki na miasto.

Pantheon, Rome

Panteon

Doskonale zachowana antyczna świątynia, zachwyca spektakularnie otwartą kopułą, imponującym portykiem i ogromnymi drzwiami odlanymi z brązu.

Vatican City

Watykan

Najmniejszy kraj świata z zaledwie 1000 obywateli. Przekrocz granicę i odwiedź Kaplicę Sykstyńską, udekorowaną przez najlepszych artystów okresu renesansu, w tym Michała Anioła. Nie zapomnij zakryć ramion, unikaj też szortów i minispódniczek.

Trevi Fountain, Rome

Fontanna di Trevi

Jeśli chcesz jeszcze kiedyś wrócić do Rzymu, koniecznie wrzuć monetę do najbardziej znanej rzymskiej fontanny!

Vatican Museums

Muzea Watykańskie

W tych muzeach znajdują się jedne z najwspanialszych renesansowych i klasycznych dzieł sztuki na świecie. Obejrzyj bezcenne skarby z kolekcji papieży podczas wycieczki z przewodnikiem.

Villa Borghese Park

Ogrody Willi Borghese

Poznawać historię na rowerze- co za wspaniały pomysł! Możesz wypożyczyć rower i objechać wszystkie atrakcje parku- zatrzymując się przy muzeach, galeriach i zoo.

Aqua Village, Cecina

Acqua Village, Cecina

Wodny park rozrywki Acqua Village Cecina to prawdziwa mieszanka adrenaliny i relaksu, która zachwyci odwiedzających w różnych grupach wiekowych. Setki metrów zjeżdżalni, hawajska plaża, pokazy akrobatyczne, szkoła cyrku dla dzieci czy wulkaniczna wyspa to tylko niektóre atrakcje tego pełnego uśmiechu miejsca.