Wakacje pod znakiem relaksu i spokoju

Eurocamp holidays

Takie same wakacje, jeszcze większa troska o Was! Zaostrzyliśmy restrykcje związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Jak nigdy wcześniej, dołożyliśmy starań, abyście mogli wypoczywać i relaksować się w spokoju.


Jak tylko podrózowanie stanie się możliwe, zrobimy wszystko, aby Wasze wakacje były bezpieczne na każdym etapie. W tych trudnych niewątpliwe chwilach staramy się elastycznie reagować na zmieniające się warunki otoczenia. Obiecujemy, że Wasze wakacje będą takie, jakich oczekiwaliście. Odpoczywajcie i relaksujcie się - my zajmiemy się resztą.

Eurocamp holidays

Dystans społeczny, jednak ciepłe powitanie.

Nasze nowe zasady "check-in" zostały tak przygotowane, aby zachować maksymalne środki ostrożności. Tylko jedna osoba z Waszej rodziny będzie mogła wejść do recepcji. Pomimo tego, jesteśmy cały czas tuż obok, gotowi, by pomóc Wam na każdym etapie Waszego wypoczynku. Zupełnie, jak dawniej.

Eurocamp holidays

Wasz wakacyjny dom - bezpieczny, jak własny.

Wasz dom powinien być Waszą oazą. W środku i na zewnątrz. Możecie być pewni, że posprzątaliśmy i przygotowaliśmy go odpowiednio przed Waszym przyjazdem. Zdezynfekowaliśmy wszystkie miejsca narażone na dotyk oraz poduszki i materace. Pościel będzie czekać na Was w zakwaterowaniu zamknięta w foliowym opakowaniu (jeśli została wcześniej zamówiona). Nasi pracownicy będą nosić także odpowiednie elementy odzieży zabezpieczającej.

Eurocamp holidays

Zespół pracowników, któremu możesz zaufać.

Każdy członek naszego zespołu został dodatkowo przeszkolony i odpowiednio wyposażony, żeby zapewnić Wam maksymalnie bezpieczne warunki do wypoczynku i sobie do pracy. Jeśli potrzebujecie naszej pomocy w przygotowaniu Waszego wakacyjnego domu, jesteśmy tuż obok, zachowując oczywiście odpowiedni dystans. Jesteśmy także do dyspozycji pod specjalnym numerem telefonu należącym do naszych pracowników na campingu. 

Eurocamp holidays

Miejsca bezpieczne do zabawy i wypoczynku.

We wszystkich punktach na campingu obowiązują zasady dystansu społecznego. W miejscach ogólnodostępnych wprowadzono dodatkowo środki ostrożności i dezynfekcję, a są to:

 • Baseny i wodne parki
  Atrakcje i urządzenia wodne (baseny, zjeżdżalnie, zraszacze itp.) będą otwarte zgodnie z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa. Zazwyczaj oznacza to zmniejszenie liczby gości, którzy mogą z nich korzystać jednocześnie. Leżaki zostaną rozmieszczone w odpowiedniej odległości od siebie.
 • Gastronomia i zakupy
  W barach, restauracjach, barach z jedzeniem na wynos oraz sklepach będą obowiązywać zasady dystansu społecznego. Przez cały czas będą również przeprowadzane dezynfekcje, a płatności zbliżeniowe będą preferowanym sposobem płatności. Restauracje zostaną ponownie przeorganizowane, aby stworzyć dodatkową przestrzeń oraz oferować więcej opcji jedzenia na wynos oraz stolików na zewnątrz.
 • Kluby dla dzieci
  Zrobimy wszystko, aby nasze kluby dla dzieci były jeszcze bardziej bezpieczne i nie ograniczały zabawy. Poinformujemy Cię o tym, jak tylko sfinalizujemy nasze plany. Zajęcia klubu dziecięcego organizowane przez camping będą nadal dostępne, a zabawa będzie odbywać się głównie na świeżym powietrzu. Będziemy zwracać szczególną uwagę na dystans społeczny i bezpieczeństwo.
 • Zajęcia sportowe i centra fitness
  Obiekty i przyrządy sportowe będą dezynfekowane zgodnie z obowiązującymi zalecaniami.  Kontaktowe sporty drużynowe, takie jak piłka nożna lub koszykówka, mogą nie być możliwe do uprawiania w niektórych lokalizacjach.

Początek Twojej bezpiecznej podróży do domu.

Jak zawsze odwiedzimy Cię dzień przed wyjazdem, a w dniu wyjazdu zostaniesz poproszony o pozostawienie klucza w miejscu zakwaterowania zamiast wizyty w recepcji, aby zminimalizować kontakt z innymi ludźmi.