Wakacje pełne możliwości na łonie natury i z własnym dojazdem

Eurocamp holidays


Przestrzeń. Bezpieczeństwo. Wolność.

Te trzy główne elementy były naszymi priorytetami przez ponad 20 lat działalności. Są nimi nadal, jednak w obecnej sytuacji stały się jeszcze ważniejsze.

Ucieknij przed tłumami i rozkoszuj się wolnością i przestrzenią na wakacjach z Eurocampem. Czekają Cię te same wyjątkowe doświadczenia, jednak dla Twojego spokoju i relaksu położyliśmy jeszcze większy nacisk na kwestie bezpieczeństwa. To dla nas teraz najważniejsze!

Eurocamp accommodation

Miejsce, w którym poczujesz się jak w domu...

Po dniu spędzonymy na eksplorowaniu okolicy, na campingu czeka na Ciebie bezpieczny mobile home Eurocampu.

Eurocamp holiday homes, accommodation, mobile homes, caravans
 

Prywatne zakwaterowanie

Prywatne miejsce do jedzenia, snu i zabawy. Wszystkie nasze mobile home'y posiadają prywatną łazienkę, wyposażoną kuchnię i przestrzeń idealną do relaksu i zabawy.  

Eurocamp holiday homes, accommodation, mobile homes, caravans
 

Otwarta przestrzeń 

Twoja prywatna przestrzeń to nie tylko wnętrze mobile home'u, ale także przestronny taras i ogródek. Bez obaw możesz rozkoszować się swoimi bezpiecznymi wakacjami na łonie natury.

Eurocamp holiday homes, accommodation, mobile homes, caravans

W otoczeniu natury

Nasze campingi usytuowane są zazwyczaj na peryferiach miast, przy piaszczystych plażach, w pobliżu jezior lub malowniczych górskich krajobrazów. Wybierz wakacje blisko natury pełne relaksu i zapomnienia.

 

Eurocamp holidays

Wakacje zaprojektowane dla spokoju i relaksu

Możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach - dbamy o Ciebie od rozpoczęcia wakacji, aż do powrotu do domu. 

Eurocamp

Dokładne sprzątanie

Wprowadziliśmy jeszcze bardziej restrykcyjne i dokładne sprzątanie w twoim zakwaterowaniu i na terenie campingu, aby mieć pewność, że każda aktywność i cała oferta rozrywkowa jest bezpieczna.

Eurocamp

Gotowi do pomocy

Nasi przedstawiciele na campingach przeszli dodatkowe szkolenie, aby udzielana Wam pomoc była przede wszystkim bezpieczna. Po przyjeździe otrzymasz od nas numer telefonu komórkowego, abyś mógł się z nimi skontaktować, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Dowiedz się więcej o zasadach bezpieczeństwa na campingu ›

Eurocamp holidays

To Twoje wakacje i Twoje decyzje

To Ty decydujesz co będziesz robić na wakacjach - wspinać się po górach, nurkować lub po rostu leniuchować. Z Eurocampem wszystko jest możliwe.

Eurocamp

Posiłki takie, jak lubisz

Ty wybierz sposób przygotowania posiłku - ugotuj obiad w mobile home'ie, przyrządź kolację na grillu lub zamów jedzenie "na wynos".

Eurocamp

Zachowanie dystansu

Z taką ilością przestrzeni, jaką oferują Ci nasze campingi i ich okolica, nie musisz się martwić o dystans społeczny. Tu nie pozostaje nic innego, jak rozkoszować się naturą. 

Eurocamp

Wakacje samochodem

Na wyczekane wakacje wyjedź własnym samochodem - nie martw się o odwołane czy zmienione loty. Własny samochód to pełen komfort i poczucie wolności.