Rezerwuj bez obaw

Wolność, elastyczne warunki i brak obaw o wpłacone pieniądze. Takie są i były przez ponad 20 lat wakacje z Eurocampem. Możecie nam zaufać!

 

Wyjątkowe warunki wymagają wyjątkowych zabezpieczeń i regulacji. Robimy więc wszystko, aby dostosować się do zmieniających się okoliczności na świecie i dać Ci pewność, że Twoje wakacje i wpłacone pieniądze są bezpieczne. Oznacza to, że rezerwacja wakacji na sezon 2022 to spokój i poczucie, że wybraliście właściwie. Twoje pieniądze są z nami bezpieczne, a Ty jesteś bezpieczny podróżując z Eurocampem. Wakacje na campingu z Eurocampem, pełne nieograniczonej zabawy, przestrzeni i swobody, jeszcze bardziej zyskały na swojej wartości. Dajemy Ci wolność, spokój, bezpieczeństwo i chwile pełne zapomnienia. 

Wystarczy tylko 160 zł opłaty rezerwacyjnej, by zagwarantować sobie miejsca na wakacje 2022.

A potem zapłacisz, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę - ważne, aby Twoje wakacje były opłacone 10 tygodni przed wyjazdem!

Jeśli zechcesz zmienić rodzaj zakwaterowania, miejsce lub długość pobytu, oferujemy Ci bezpłatną możliwość modyfikacji wakacji. 

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Jedyną opłatą, jaką zapłacisz do 10 tygodni przed wyjazdem jest opłata rezerwacyjna w wysokości 160 zł. 

Nasze warunki dotyczące anulacji wakacji zaczynają więc działać dopiero 10 tygodni przed wakacjami, po uiszczeniu opłaty końcowej. Do tego momentu jedynym kosztem rezerwacji jest 160 zł. 

Jeżeli z powodu zmieniających się warunków i wprowadzanych przez rząd regulacji nie będziemy w stanie zrealizować Twoich wakacji, będziesz mógł przenieść swoje wakacje na inny termin, otrzymać voucher lub uzyskać zwrot wpłaconej kwoty.

Jeśli ze względu na wprowadzone w Twoim kraju lub miejscu zamieszkania rządowe restrykcje nie będziesz mógł wyjechać na wakacje, możesz zmienić swoją rezerwację bez ponoszenia opłat za zmianę.

Wiemy, jak ważny jest kontakt z naszym biurem. Dlatego też jesteśmy gotowi, by pomóc Ci na każdym etapie Twojej podróży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, poprzez live chat lub e-mail.


Oferty specjalne ›

Poczuj smak wolności. Czeka na Ciebie tutaj...