Nasze Kids Cluby

Odmienione i jeszcze lepsze!

Nasze darmowe kluby dla dzieci zawsze były hitem, ale w 2018 roku będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nie martw się, zachowaliśmy w nich wszystko, co najlepsze, ale dodaliśmy także mnóstwo nowych i ekscytujących aktywności dla wszystkich grup wiekowych od maluchów po ich rodziców, którzy mogą teraz dołączyć do zabawy podczas naszych rodzinnych zajęć. Kids Cluby w 2018 roku będą dostępne na 20 naszych najpopularniejszych campingach. Mamy dwie kategorie ośrodków: campingi z Fun Station For All i campingi z Fun Station Plus. Każda kategoria zawiera inny zestaw klubów dla dzieci - więcej informacji znajdziesz poniżej.


  • DARMOWE kluby dla dzieci, dostępne przez 6 dni w tygodniu*
  • Wywalifikowany, anglojęzyczny personel
  • Wspaniała przygoda i nowi przyjaciele

Kluby Fun Station For All

W 2018 roku dostępne na 9 campingach, wszystkie trzy fantastyczne kluby zapewniają mnóstwo akcji, zabawy i przyjaźni. W dodatku całkowicie za darmo!

eurocamp kids clubs for babies and young children

Od 6 miesięcy do 5 lat

Na najmłodszych czekają nasi specjalnie przeszkoleni przedstawiciele. Wspaniała i przede wszystkim bezpieczna zabawa to nasz priorytet!

Mini Fun Station ›
eurocamp kids clubs, activities for children and teenagers

Od 4 do 17 lat

Mnóstwo zajęc dla małych i dużych! Sporty zespołowe, zabawy w wodzie, artystyczne popołudnia, szkoła cyrkowa i szalona nauka!

Fun Station For All ›
eurocamp kids clubs, activities for all the family

Dla osób w każdym wieku

Twórzcie wspaniałe wspomnienia i spotykajcie się z innymi rodzinami podczas imprez sportowych i towarzyskich. Cieszcie się quizem lub weźcie udział w olimpiadzie Eurocampu.

Family Activities ›

Kluby Fun Station Plus

Eurocamp kids' clubs

Poznajcie nasze kluby specjalne „Plus" obecne na 11 większych campingach. Weźcie udział w zajęciach dla wszystkich grup wiekowych, a także cieszcie się dodatkową zabawą dla dzieci i rodziców. Każdy nasz DARMOWY klub ma swój własny plan zajęć pełen nowych przygód i wyzwań, które czekają na wszystkich chętnych.

Dodatkowe aktywności obejmują:

  1. Zorbing i body zorbing
  2. Mini szkołę jazdy
  3. Łucznictwo i szermierkę
  4. Jazdę na elektrycznych deskorolkach
eurocamp kids clubs for children and activities for young children

Od 6 miesięcy do 5 lat

Wyjątkowa, dodatkowa zabawa dla najmłodszych. Wypróbujcie naszą mini szkołę nauki jazdy, mini skutery, mini szermierkę i mini łucznictwo.

Mini Fun Station Plus ›
eurocamp kids clubs for children and activities for young children

Od 4 do 6 lat

Zabawa z Lwem Leo, który prowadzi trening dla superbohaterów. Mnóstwo wspaniałych pomysłów na wspólne spędzanie czasu!

Leo's Fun Station ›
eurocamp kids clubs for children and activities for children

Od 6 do 9 lat

Wygłupy razem z małpką Mac! Łucznictwo juniorów, zorbing, a nawet impreza czekoladowa!

Mac's Fun Station ›
eurocamp kids clubs for children and activities for young children

Od 9 do 12 lat

Tutaj można nakręcić własny film, odświeżyć swoje umiejętności cyrkowe, spróbować szermierki lub po prostu wyluzować z nowymi przyjaciółmi.

The Station ›
eurocamp kids clubs for children and teenagers 13 to 17 years

Od 13 do 17 lat

Base to miejsce, w którym można odpocząć od rodziców, spędzić wolny czas, spotkać się z przyjaciółmi a także spróbować swoich sił w rozmaitych grach, zorbingu, czy jeździe na elektrycznych deskorolkach.

Base ›
eurocamp kids clubs for children and activities for families

PLUS dla wszystkich

Zabawa, przyjazna rywalizacja i wydarzenia tematyczne dla całej rodziny! Spróbujcie zorbingu, sprawdźcie swoje łucznicze umiejętności lub podejmijcie zagadkowe wyzwanie.

Plus Activities ›

Dobrze wiedzieć

Większość naszych klubów jest bezpłatna, ale za niektóre zajęcia może być pobierana opłata.

Bezpieczeństwo najmłodszych jest naszym priorytetem, a każdy z naszych przedstawicieli pracujących z dziećmi został uprzednio przeszkolony. Zapewniamy:

  • Specjalnie przeszkolony personel
  • Możliwość przebywania rodziców w pobliżu
  • Nieduże grupy

*Nasi pracownicy z klubów dziecięcych mają raz w tygodniu dzień odpoczynku- zazwyczaj w piątek. Zajęcia są zwykle dostępne sześć dni w tygodniu, dokładny program może ulec zmianie- sprawdź harmonogram w naszej recepcji na campingu. Nasi pracownicy klubów dziecięcych oferują też opiekę nad dziećmi- możesz spytać ich o taką możliwość podczas pobytu na campingu.

Program różni się w zależności od klubu. Uwaga: Fun Station For All nie oferuje takich samych zajęć jak Fun Station Plus.