Odkryj nasze campingi

A kiedy dotrzesz na miejsce zajmij się dokładnie tym, na co masz ochotę, na przykład odpocznij przy wspaniałym kompleksie basenów, podczas gdy dzieci będą bawić się z nowymi przyjaciółmi lub rozpal grilla i zrelaksuj się z kieliszkiem wina na swoim własnym tarasie.

A może wybierzesz się do spa, podczas gdy maluchy będą brały udział w zajęciach klubu dla dzieci? Jeśli wolisz spędzać czas aktywnie, na campingu i w jego okolicy znajdziesz mnóstwo udogodnień pozwalających uprawiać rozmaite rodzaje sportów.


Jeśli jeszcze nie byłeś z nami na wakacjach czekają na Ciebie liczne miłe niespodzianki.

Co powiesz na najwyższej klasy campingi, wysokiej jakości zakwaterowanie, a to wszystko w najbardziej fantastycznych miejscach w Europie?

Wybieraj spośród ponad 180 specjalnie wybranych campingów.

Od Elby po Île de Ré, od Toskanii po Istrię znajdziesz nasze campingi położone bezpośrednio przy plaży, u podnóża gór, a nawet blisko europejskich stolic.


Experience our parcs

Relaks na świeżym powietrzu

Nasze ośrodki są pierwszorzędne pod względem jakości, stylu i atmosfery. Niektóre z tych miejsc są tradycyjnymi campingami, inne wielkimi wakacyjnymi ośrodkami oferującymi olbrzymie kompleksy basenów i tyle atrakcji, że można spędzić cały pobyt w ogóle ich nie opuszczając.

Nasze campingi zapewniają też najwyższej klasy udogodnienia, takie jak restauracje serwujące lokalne specjały, wspaniałe bary, sklepy i piekarnie ze świeżym pieczywem.


Great for Savers Parcs

Tani sposób na podróżowanie

Nasze value parcs oferują klasyczne wakacje na campingu w przyjaznej cenie.

Chociaż campingi te nie mają, aż tylu atrakcji i udogodnień - co nasze kluczowe ośrodki - to znajdują w niesamowitych lokalizacjach i są idealnym wyborem dla osób dbających o budżet!

Idealne dla oszczędnych ›

Przekonasz się, że każdy z naszych campingów ma swoją własną, indywidualną osobowość.

Od rustykalnych, kameralnych campingów, po spektakularnie wielkie ośrodki z ogromnymi parkami wodnymi.

Na campingu lub w jego pobliżu będziesz miał okazję cieszyć się takimi zajęciami jak tenis, piłka nożna i badminton. A może spróbujesz czegoś nowego, jak łucznictwo, quady czy nurkowanie?