Nowości

Każdego roku szukamy sposobów, żeby uczynić Eurocamp jeszcze lepszym i przygotowujemy dla Was wiele ciekawych nowości i ofert specjalnych. Sprawdźcie, co przyszykowaliśmy dla Was na sezon 2020.


Nowe campingi, nowe miejsca w sezonie 2020!

Znaleźliśmy dla Was pięć nowych, fantastycznych campingów, które możecie wypróbować w sezonie 2020! Niektóre z nich znajdują się w nowych lokalizacjach, co daje szansę na odkrycie zupełnie nowego miejsca! Możecie też wybrać nowy camping w jednym z najpopularniejszych kurortów.

Jeśli nie chcecie zapuszczać się daleko od domu, może skusicie się na subtropikalny kryty basen na campingu De Schatberg w Holandii? Alternatywnie polecamy wyprawę na południe, na słoneczne wybrzeże Costa Dorada i spędzenie urlopu w rytmie hiszpańskiej fiesty. Jesli tak, jak my kochacie Francję, odwiedźcie nasze nowe campingi w Langwedocji i cieszcie się wspaniałymi, śródziemnomorskimi wakacjami.

Czegokolwiek szukacie, zawsze mamy dla Was idealny camping!

Większy wybór w sezonie 2020 ›

Kosmiczny kryty basen

domaine des ormes, campsite, north brittany, dome indoor swimming pool

Zobaczcie nowy, futurystyczny basen na campingu Domaine des Ormes w Bretanii. Ten wspaniały, tropikalny kompleks obejmuje basen ze sztuczną falą, leniwą rzekę, zjeżdżalnie wodne...właściwie wszystko, o czym możecie zamarzyć!

Camping Domaine des Ormes ›

Fantastyczne baseny i zjeżdżalnie

new pools and waterslides

Przygotujcie się na jeszcze większe i lepsze zjeżdżalnie wodne oraz nowe baseny!

Od Holandii po brzegi Jeziora Garda czekają na Was nowe ekscytujące udogodnienia, które zagwarantują godziny wodnej zabawy dla całej rodziny. Sprawdźcie, co dla Was mamy!

Nowe zjeżdżalnie ›