The Aspect

Odkryj nową generację zakwaterowania Eurocamp – nowy, przestronny i bardzo luksusowy Aspect dostępny już na 40 campingach.


Część dzienna i kuchnia

To tutaj spędzacie dużo czasu jako rodzina i dlatego jest to największe pomieszczenie w Twoim wakacyjnym domu. Usiądź i zrelaksuj się pod koniec dnia na wygodnych sofach - jest tu dużo miejsca na odpoczynek!

Otwarta kuchnia wyposażona została we wszystko czego będziesz potrzebować, aby przygotować samodzielnie wakacyjny posiłek. Znajdziesz tu m. in. ekspres do kawy, zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową oraz toster.

Sypialnia z dużym łóżkiem

Zgodnie z Waszymi sugestiami, sypialnie zostały zaprojektowane zupełnie na nowo i są znacznie bardziej przestronne niż w pozostałych naszych zakwaterowaniach.

Łóżka są większe i pościelone przez naszych pracowników tuż przed Waszym przyjazdem. Znajdziecie tu więcej przestrzeni wokół łóżka, wygodny schowek pod łóżkiem oraz toaletkę. To całkowice zrozumiałe, że będziecie chcieli zaszyć się tu, aby poczytać dobrą książkę...

Druga sypialnia

Więcej przestrzeni, elastyczności i komfortu: to były Wasze kluczowe sugestie dotyczące zakwaterowania. 

Udało nam się stworzyć sypialnię, która doskonale dostosuje się do potrzeb Twoich i grupy, która z Tobą podróżuje. Może będziecie potrzebować w drugiej sypialni łóżko podwójne lub dwa pojedyncze czy po prostu jedno pojedyncze? Voilà. Wszystko jest tu możliwe!


Sypialnia z łóżkiem piętrowym

Pełnowymiarowe łóżka pojedyncze, lampki nocne i półki - jest tu wszystko, aby zapewnić Waszym Maluchom dobry i regenerujący sen, tak aby po przebudzeniu dzieci były pełne energii i gotowe na wyzwania kolejnego dnia!

Uwaga: wszystkie zdjęcia przedstawiają mobile home Aspect z 3 sypialniami. Modele z 2 sypialniami urządzone są w podobnym stylu, ale różnią się wielkością i układem pomieszczeń. Część dzienna i kuchnia występują oddzielnie.

Spodoba Ci się...

  • Pościel i ręczniki wliczone w cenę*
  • Łóżka pościelone przed Waszym przyjazdem
  • Klimatyzacja
  • Zmywarka
  • Ekspres do kawy i toster
  • Zadaszony taras
* nie dotyczy łóżeczek niemowlęcych

Now take your pick