WAKACJE 2021 W CENIE WAKACJI 2020

GWARANCJA CENY 2020 NA WAKACJE W SEZONIE 2021

 

Wakacje na sezon 2021 już w sprzedaży!  Wybierz swój wymarzony urlop, a my dopasujemy ich cenę!


Mamy dla Was doskonałą wiadomość!


Dzięki naszej gwarancji dopasowania ceny obowiązującej dla wszystkich pobytów kończących się do 30 czerwca i już opłaconych obiecujemy, że jeśli zdecydujecie się przenieść wakacje na sezon 2021 w takiej samej konfiguracji, jak skasowane właśnie wakacje, ich cena się nie zmieni.


WARUNKI GWARANCJI CENOWEJ


Gwarancja ceny dotyczy wszystkich pobytów kończących się do 30 czerwca i już opłaconych (bez dodatkowych opcji) na tym samym campingu, w tym samym rodzaju zakwaterowania oraz w tym samym terminie w 2021 roku. 

Dopasowanie ceny będzie oparte na pierwotnie zarezerwowanym urlopie w 2020 roku, a nie na późniejszych zmianach rezerwacji wynikających z pandemii Covid-19. Wszelkie przeniesienia wakacji uzależnione są od dostępności miejsc. Wszelkie opłaty za anulowanie obowiązujące obecnie na wakacje 2020 stają się nową minimalną opłatą za anulowanie, jeśli zdecydujecie się anulować rezerwację 2021 w późniejszym terminie. Aby skorzystać z powyższej propozycji, rezerwacji należy dokonać do 31 maja 2020. 


Jesteście zainteresowani skorzystaniem z gwarancji cenowej? Wyślijcie nam wiadomość na adres: rezerwacja@eurocamp.pl (niestety, nie ma możliwości przeniesienia rezerwacji online). Zapraszamy do kontaktu!