WAKACJE 2021 W CENIE WAKACJI 2020

GWARANCJA CENY 2020 NA WAKACJE W SEZONIE 2021

 

Wakacje na sezon 2021 są już w sprzedaży!  Wybierzcie swój wymarzony urlop, a my dopasujemy ich cenę!


Mamy dla Was doskonałą wiadomość!


Jeśli Wasze wakacje 2020 były planowane na termin do 30 czerwca lub od 15 września, zostały w pełni opłacone i otrzymaliście od nas notę kredytową, obiecujemy, że jeśli zdecydujecie się przenieść wakacje na sezon 2021 w takiej samej konfiguracji, jak skasowane wakacje, ich cena się nie zmieni.WARUNKI GWARANCJI CENOWEJ


Gwarancja ceny dotyczy wszystkich pobytów na sezon 2020, które były planowane na termin wyjazdu do 30 czerwca lub od 15 września, w pełni opłaconych (bez dodatkowych opcji), na które wystawiona była nota kredytowa. Pobyt musi być zarezerwowany na tym samym campingu, w tym samym rodzaju zakwaterowania oraz w tym samym terminie w 2021 roku. 

Dopasowanie ceny będzie oparte na pierwotnie zarezerwowanym urlopie w 2020 roku, a nie na późniejszych zmianach rezerwacji wynikających z pandemii Covid-19. Wszelkie przeniesienia wakacji uzależnione są od dostępności miejsc. Wszelkie opłaty za anulowanie obowiązujące obecnie na wakacje 2020 stają się nową minimalną opłatą za anulowanie, jeśli zdecydujecie się anulować rezerwację 2021 w późniejszym terminie.


Jeśli Wasze wakacje, które miały odbyć się w wyżej wymienionych terminach zostały anulowane, otrzymaliście od nas notę kredytową. Możecie ją teraz wykorzystać podczas rezerwacji wakacji na sezon 2021!


JAK WYKORZYSTAĆ NOTĘ KREDYTOWĄ PODCZAS REZERWACJI ONLINE?


Nota kredytowa (voucher) uprawnia do przeniesienia płatności z rezerwacji, która nie mogła być zrealizowana na kolejną rezerwację. Aby zapłacić online za pobyt za pomocą noty, należy dokonać rezerwacji nowego pobytu (na tym samym campingu, w tym samym rodzaju zakwaterowania oraz w tym samym terminie co w 2020 roku), a po dojściu do etapu płatności wybrać przycisk: "Chcę wykorzystać voucher COVID-19"”. Nasz zespół zastosuje notę kredytową oraz gwarancję ceny dla nowej rezerwacji i wyśle wiadomość e-mail z potwierdzeniem, że tak się stało.