Witaj Italio - wakacje we Włoszech nawet 50% taniej!Włoskie wakacje w szczycie sezonu 2020 nawet połowę taniej!

 
Wiemy jak tęskniliście za wakacjami i wiemy też, jak kochacie włoskie wakacje! Z okazji otwarcia granic mamy dla Was super rabaty w kraju, który wybieracie z naszej oferty najczęściej. Tylko teraz macie wyjątkową okazję zarezerowania swoich wymarzonych wakacji w słonecznej Italii z nawet 50% rabatem w szczycie sezonu! Cokolwiek nie wybierzecie: ciepłe fale Adriatyku, romantyczną Wenecję, malowniczą Toskanię czy piękny Rzym, czekają Was doskonałe wakacje pełne słońca, uśmiechów, pysznej pizzy i wakacyjnej atmosfery! Przywitajcie się z Włochami w najlepszym stylu! Ciao Italia!

Podczas dokonywania rezerwacji użyjcie kodu rabatowego IT2020!

 
Nie zwlekajcie z rezerwacją - oferta ważna jest tylko do wyczerpania miejsc! Po tak długiej przerwie należą się Wam wakacje pełne relaksu i zapomnienia, a taka okazja może się już nie powtórzyć. Podczas dokonywania rezerwacji pamiętajcie o wpisaniu kodu rabatowego IT2020, który obniży cenę Waszych wakacji. Cudowna Italia czeka!
 

W razie pytań bardzo prosimy o wiadomość na adres e-mail: rezerwacja@eurocamp.pl (ponieważ pracujemy z domu nasze linie telefoniczne są zamknięte).

 
 

Wyszukaj swoje wymarzone wakacje w słonecznej Italii