Zostań dłużej, zapłać mniej

Eurocamp longer stay discounts

Więcej relaksu, więcej czasu na zwiedzanie... a płacisz mniej!

Nawet jeden tydzień gratis! 
 
Chcecie zostać dłużej na swoim ulubionym campingu? A może marzycie o dłuższej wyprawie z pobytem w kilku miejscach? Niezależnie od powodu, dodatkowe dni wakacji zawsze się przydadzą. Dzięki nam, możecie je mieć całkowicie za darmo!  
 
Zarezerwujcie 10 noclegów i zapłaćcie za 7
Zarezerwujcie 14 noclegów i zapłaćcie za 10
Zarezerwujcie 3 tygodnie i zapłaćcie za 2
 
Po co się spieszyć? Zostańcie dłużej!

Sezon 2021: Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 05 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 08 września lub później, za 10 noclegów zapłacicie jak za 7!

Sezon 2021: Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 26 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 04 września lub później, za 14 noclegów zapłacicie jak za 10! 

Sezon 2021: Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 26 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 28 sierpnia lub później, za 3 tygodnie swoich wakacji zapłacicie jak za 2! 

Zasady i warunki

W sezonie 2021 ofertami specjalnymi nie są objęte zakwaterowania typu Aspect i campingi Value Parcs.

W przypadku  pobytu łączonego (składającego się z dwóch lub większej ilości campingów) w mobile home'ach typu Azure oferta obowiązuje wyłącznie, jeśli na wszystkich campingach wybrane zostało zakwaterowanie typu Azure. W przypadku pobytów w mobile home'ach typu Azure połączonych z pobytem w innym rodzaju zakwaterowania (np. Classic, Comfort) rabat nie zostanie naliczony.

Oferta łączy się ze zniżką dla stałych klientów. Jeśli podczas rezerwacji online nie naliczyła się Państwu zniżka, prosimy o kontakt z naszym biurem. 

Zniżki nie obejmują opłat dodatkowych takich jak: wypożyczenie pościeli/ręczników, pakiety powitalne, pobyt psa oraz opłata klimatyczna.