Zostań dłużej, zapłać mniej

Eurocamp longer stay discounts

Więcej relaksu, więcej czasu na zwiedzanie... a płacisz mniej.

Nawet jeden tydzień gratis! 

Chcecie zostać dłużej na swoim ulubionym campingu? A może marzycie o dłuższej wyprawie z pobytem w kilku miejscach? Niezależnie od powodu, dodatkowe dni wakacji zawsze się przydadzą. Dzięki nam, możecie je mieć całkowicie za darmo!  
 
Zarezerwujcie 10 noclegów i zapłaćcie za 7.
Zarezerwujcie 14 noclegów i zapłaćcie za 10.
Zarezerwujcie 3 tygodnie i zapłaćcie za 2!
 
Po co się spieszyć? Zostańcie dłużej!
Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 30 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 12 września lub później, za 10 noclegów zapłacicie jak za 7!
W sezonie 2019 oferta 10 noclegów w cenie 7 obowiązuje na pobyty do 08 czerwca i po 11 września*.

Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 30 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 8 września lub później, za 14 noclegów  zapłacicie jak za 10! 

W sezonie 2019 oferta 14 noclegów w cenie 10 obowiązuje na pobyty do 29 czerwca i po 07 września*.

Jeżeli Wasze wakacje zakończą się 30 czerwca rano lub wcześniej albo rozpoczną się 1 września lub później, za 3 tygodnie swoich wakacji zapłacicie jak za 2! 
W sezonie 2019 oferta 3 tygodnie w cenie 2 obowiązuje na pobyty do 29 czerwca i po 31 sierpnia*.

Zasady i warunki


W sezonie 2018 nie ma możliwości łączenia ofert specjalnych z innymi promocjami firmy Eurocamp oraz firm partnerskich. Oferta nie dotyczy campingów Value Parcs. Ofertami specjalnymi nie są objęte mobile home'y typu Avant, Azure, Aspect oraz Masai Lodge. Zniżki nie obejmują opłat dodatkowych za wypożyczenie pościeli/ręczników i pobyt psa. 


* W sezonie 2019 ofertami specjalnymi nie są objęte zakwaterowania typu Aspect, Bungalow, Lodge, campingi Value Parcs oraz camping Natterer See (AU012) w Austrii.

Zniżki nie obejmują  opłat dodatkowych za wypożyczenie pościeli/ręczników i pobyt psa.

W przypadku  pobytu łączonego (składającego się z dwóch lub większej ilości campingów) w mobile home'ach typu Azure i Avant, oferta obowiązuje wyłącznie, jeśli na wszystkich campingach wybrane zostało zakwaterowanie tego samego typu - np. Avant+Avant lub Azure+Azure. W przypadku pobytów w mobile home'ach typu Azure lub Avant, połączonych z pobytem na drugim campingu w innym rodzaju zakwaterowania (np. Classic, Classic Compact, Esprit, Vista) rabat nie zostanie naliczony.