Bucket list

Bucket list Eurocampu

BUCKET LIST - CZYLI PODRÓŻNICZA LISTA MARZEŃ EUROCAMPU

Pofrunąć pod niebo na paralotni w Alpach, ukończyć kurs nurkowania w Chorwacji, zwiedzić Holandię na rowerze, skosztować paelli w Barcelonie, odkryć tajemnice zamków nad Loarą, zobaczyć zachód słońca nad polami lawendowymi w Prowansji… jest tyle miejsc, smaków i przeżyć, których powinniśmy doświadczyć chociaż raz w życiu! Jeśli szukacie kolejnych punktów do swojej podróżniczej „bucket  list”, dobrze trafiliście! Co tydzień będziemy dodawać do niej jeden punkt, zabierając Was w najpiękniejsze, często nieodkryte miejsca Europy. Zaglądajcie tu systematycznie!


Zamki nad Loarą

1. Zobaczyć zamki nad Loarą

Podobno w Dolinie Loary jest ponad 300 zamków i pałaców, a każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl i charakter. Odkrywanie ich uroków i tajemnic będzie z pewnością jedną z Waszych najważniejszych podróżniczych przygód.

Odkryjcie zamki w Dolinie Loary ›
 1. Imponujące zamki: Chambord, Blois, Saumur
 2. Przepiękne ogrody francuskie 
 3. Wspaniałe winnice

2. Spróbować surfingu nad Atlantykiem

Marzyliście kiedyś o zostaniu surferem? W Europie znajdziecie kilka fantastycznych miejsc, w których będziecie mogli spełnić to "bucket listowe" marzenie. Zobaczcie jak niewiele trzeba, by zacząć swoją przygodę z surfingiem.

Wskakujcie na falę! ›
 1. Gdzie surfować w Europie
 2. Surfing dla początkujących
 3. Jak przygotować się do surfingu

3. Wspiąć się na wulkan

Jesteście miłośnikami adrenaliny? A co powiecie na wyprawę na jeden z najniebezpieczniejszych wulkanów na świecie - Wezuwiusza? Wejdźcie na Wezuwiusza i zajrzyjcie prosto do krateru wulkanu! 

Zwiedzanie wulkanu ›
 1. Zwiedzanie wulkanu Wezuwiusz
 2. Jak dojechać pod Wezuwiusza
 3. Wezuwiusz: gdzie się zatrzymać

4. Odwiedzić największe ogrody w Europie - Ogrody Keukenhof

Ogrody Keukenhof w Holandii to miejsce nie tylko dla miłośników kwiatów - od kolorów, zapachów i najbardziej wyszukanych kwiatowych kompozycji może zawrócić się w głowie!

Wejdź do ogrodu ›
 1. 7 milionów kwiatów na 32 h
 2. Pola kwiatowe Lisse w pobliżu  
 3. Tysiące tulipanów, narcyzów, hiacyntów i krokusów