Podróż i dodatki

Planowanie podróży łatwiejsze niż myślisz! 

Doskonałe wakacje to te skomponowane przez Was! Jeśli podróżujecie samochodem, ale obawiacie się długiej podróży, zatrzymajcie się na jeden lub więcej noclegów na którymś z naszych campingów na dojazd. Sami decydujecie jak długi będzie Wasz pobyt i ile campingów po drodze odwiedzicie. Zregenerujecie siły w otoczeniu pięknych krajobrazów, a później wyspani i wypoczęci ruszycie w dalszą podróż. Ale jeśli nie przepadacie za wielogodzinną jazdą samochodem lub czas podróży chcecie skrócić do minimum, wybierzcie się na wakacje samolotem. Brak turnusów pozwala Wam dostosować pobyt pod konkretny lot. Sprawdźcie lotniska w okolicy naszych campingów, campingi na dojazd, ubezpieczenie i dodatki, które możecie zarezerwować przed przyjazdem na camping.     


Swój pobyt na campingu możecie rozpocząć w dowolnie wybranym terminie (tak, w każdy dzień tygodnia) i zostać tak długo jak Wam pasuje (od trzech do stu nocy). Więc jeśli czeka Was długa podróż, dlaczego nie zrobić krótkiego postoju po drodze na którymś z naszych campingów? A może zatrzymacie się tu nawet na kilka dni, by poznać okolicę i porządnie odpocząć przed dalszą drogą. Zaplanujcie swoje idealne wakacje!  

Więcej o campingach na dojazd ›

Wiele z naszych campingów znajduje się blisko lotnisk i jest z nimi świetnie skomunikowana. Wskoczcie zatem w samolot i już chwilę później cieszcie się wakacjami na campingu. Na miejscu możecie wynająć samochód, wskoczyć w shuttlebus z lotniska do najbliższego miasta lub skorzystać z transportu publicznego. Szybko, prosto i tanio...

Jeśli wybierzecie podróż samolotem zatroszczcie się również o transport na miejscu. Rzućcie okiem na kilka praktycznych porad dotyczących wynajmu samochodu. 

Więcej o wynajmie samochodu ›

Dodatki do rezerwacji

Ubezpieczenie podróży

Rezerwując wakacje z Eurocampem możecie wybrać jeden z trzech pakietów ubezpieczenia: BASIC, HELP lub HELP PLUS. 

Dostępne pakiety oferowane są przez firmę ERGO Ubezpieczenia Podróży.

Więcej o ubezpieczeniach ›

Zadbaliśmy o wszystko

Tutaj znajdziesz kilka dodatków, które możesz dodać do swojej rezerwacji przed wyjazdem na wakacje.   

Już dziś dodaj do swojej rezerwacji pościel, pakiety powitalne i wiele innych.... im wcześniej, tym większa gwarancja dostępności!

Więcej o dodatkach do zarezerwowania ›