Zarezerwuj pościel i ręczniki

Podróżuj wygodnie

We wszystkich naszych zakwaterowaniach w Bretanii, nad Loarą, w Normandii, Pikardii, Paryżu, na Lazurowym Wybrzeżu, w Luksemburgu i Holandii na wyposażeniu znajdują się kołdry. Prosimy pamiętać, że nie ma pościeli*, którą można wypożyczyć za naszym pośrednictwem. W pozostałych regionach zamiast kołder są koce (chyba, że wybraliście pobyt w naszym namiocie Safari lub mobile home'ie AspectAvant i Azure, w których znajdują się kołdry).

  •  W sezonie 2019 we wszystkich naszych zakwaterowaniach zapewnione będą kołdry i poduszki. 

Na wyposażeniu znajdują się poduszki, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione*. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Można tego dokonać podczas robienia rezerwacji, w późniejszym czasie w zakładce "Mój Eurocamp" lub telefonicznie po numerem 71 793 22 22.

*Mobile home'y Aspect standardowo wyposażone są w pościel, ale jeśli będziecie chcieli wymienić pościel na świeżą, trzeba zamówić dodatkowy zestaw. 

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki

Komplet pościeli (na kołdry)

Aby zaoszczędzić miejsce w bagażu zarezerwujcie komplet pościeli na kołdry zawierający przykrycia, prześcieradła oraz ręczniki. Usługa ta dostępna jest dla namiotów Safari, mobile home'ów Avant i Azure oraz wszystkich mobile home'ów w Holandii, Pikardii, Normandii, Paryżu, nad Loarą, w Bretanii oraz na Lazurowym Wybrzeżu. Koszt wypożyczenia kompletu podwójnego to 120 zł (lub 140 zł dla mobile home'ów Avant i Azure) oraz 85 zł za komplet pojedynczy. 

Jeśli podczas pobytu będziecie potrzebować zmienić pościel to należy zarezerwować dodatkowy komplet.

Co zawiera?

Komplet pościeli podwójnej:
1 podwójne prześcieradło, 1 podwójne przykrycie, 2 poszewki na poduszki i 2 ręczniki kąpielowe.

Komplet pościeli pojedynczej:
1 pojedyncze prześcieradło, 1 przykrycie, 1 poszewkę na poduszkę i 1 ręcznik kąpielowy.

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki

Komplet pościeli (na koce) i ręczniki

Tylko do końca sezonu 2018.

Zapewnijcie sobie dodatkową wygodę i zaoszczędźcie miejsce w walizce rezerwując wcześniej pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem.

Jeśli chcielibyście zmienić pościel podczas swojego pobytu, musicie zarezerwować kolejny zestaw. Nie ma możliwości przenoszenia pościeli na inny camping w ramach pobytu łączonego. Prosimy pamiętać, że pościel jest w standardowym wyposażeniu na campingu w Cambrils Park (CD012) na Costa Dorada w Hiszpanii.

Co zawiera?

Komplet pościeli podwójnej: 
2 podwójne prześcieradła, 2 poszewki na poduszki i 2 ręczniki kąpielowe w cenie 105 zł

Komplet pościeli pojedynczej: 
2 pojedyncze prześcieradła, 1 poszewkę na poduszkę i 1 ręcznik kąpielowy w cenie 70 zł

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Zarezerwuj łóżeczko turystyczne

Pościel do łożeczka turystycznego

Rodziny z małymi dziećmi mogą bezpłatne zamówić łóżeczko turystyczne, a także pościel dla dziecka w cenie 50 zł. Zestaw składa się z 2 prześcieradeł i kocyka.

Łóżeczko turystyczne zmieści się w jednej z sypialni w naszych namiotach i namiotach Safari (po przestawieniu niektórych elementów wyposażenia). W mobile home'ach łóżeczko mieści się zazwyczaj w jednej z mniejszych sypialni - drugiej lub trzeciej, po usunięciu jednego z łóżek. W głównej sypialni łóżeczko mieści się tylko w mobile home'ie Aspect.

Pościel do łóżeczka należy zarezerwować najpóźniej do 7 dni przed wyjazdem.
Hire your beach towels

Wypożycz ręczniki plażowe

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pakowanie proponujemy również możliwość wypożyczenia ręczników plażowych. Koszt wypożyczenia zestawu 2 ręczników plażowych wynosi 60 zł. Ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki można rezerwować w tym samym czasie co campingi. Ich dostępność uzależniona jest od popytu.

Jeśli będziecie chcieli dodać je w późniejszym terminie, można to zrobić telefonicznie pod nr tel. 71 793 22 22 lub online w zakładce "Mój Eurocamp".

Ręczniki plażowe nie są dostępne w Szwajcarii, Portugalii i na Sycylii. Pościel do łóżeczek turystycznych nie jest dostępna w Chorwacji. 

Wygląd dodatków może różnić się od przedstawionych.