Zarezerwuj pościel i ręczniki

Podróżuj wygodnie

We wszystkich naszych zakwaterowaniach znajdziecie poduszki i kołdry, nie zapewniamy jednak pościel i ręczników (wyjątki znajdziecie poniżej). Możecie je wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Można tego dokonać podczas robienia rezerwacji, w późniejszym czasie w zakładce "Mój Eurocamp" lub telefonicznie po numerem 71 793 22 22.

  •  W sezonie 2019 we wszystkich naszych zakwaterowaniach zapewnione będą kołdry i poduszki.

Mobile home'y Aspect standardowo wyposażone są w pościel, ale jeśli będziecie chcieli wymienić pościel na świeżą podczas pobytu, trzeba zamówić dodatkowy zestaw. Pościel zapewniona jest również na campingu Cambrils Park, Costa Dorada (CD012).

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.


Pościel i ręczniki

Komplet pościeli na kołdry

Komplet pościeli podwójnej zawiera: 
1 podwójne prześcieradło, 1 podwójne przykrycie, 2 poszewki na poduszki i 2 ręczniki kąpielowe.

Komplet pościeli pojedynczej zawiera: 
1 pojedyncze prześcieradło, 1 przykrycie, 1 poszewkę na poduszkę i 1 ręcznik kąpielowy.

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Ceny na sezon 2019

  • 120 zł za komplet podwójny (140 zł dla mobile home'ów Avant i Azure)
  • 85 zł za komplet pojedynczy

Dodatkowe informacje

Prosimy pamiętać, że w przypadku pościeli niezbędna jest rezerwacja wstępna. Jeśli życzycie sobie wymiany pościeli podczas pobytu, konieczne zarezerwujcie dwa zestawy. W przypadku pobytów na kilku campingach, pościel należy zamówić na każdy z nich. 


Zarezerwuj łóżeczko turystyczne

Pościel do łożeczka turystycznego

Rodziny z małymi dziećmi mogą bezpłatne zamówić łóżeczko turystyczne, a także pościel dla dziecka. W zestawie znajdziecie 2 prześcieradła i kocyk, cena zestawu to 50 zł

W większości mobile home'ów łóżeczko turystyczne zmieści się w mniejszej sypialni, ale są wyjątki. Prosimy zapoznać się z informacjami na naszej stronie Akcesoria dla niemowląt i dzieci.

Pościel do łóżeczka należy zarezerwować najpóźniej do 7 dni przed wyjazdem.
Hire your beach towels

Wypożycz ręczniki plażowe

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam pakowanie proponujemy również możliwość wypożyczenia ręczników plażowych. W sezonie 2019 koszt wypożyczenia zestawu 2 ręczników plażowych wynosi 60 zł. Ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.


Pościel i ręczniki można rezerwować w tym samym czasie co campingi. Ich dostępność uzależniona jest od popytu. Jeśli będziecie chcieli dodać je w późniejszym terminie, można to zrobić telefonicznie pod nr tel. 71 793 22 22 lub online w zakładce "Mój Eurocamp". Wygląd dodatków może różnić się od przedstawionych.

Ręczniki plażowe nie są dostępne na campingach w Chorwacji, Szwajcarii, Portugalii i na Sycylii. 

Pościel do łóżeczek turystycznych nie jest dostępna na campingach w Chorwacji, Szwajcarii, Portugalii i na Sycylii, a także na campingach w Dordonii (Francja).