Warte zobaczenia miejsca

Masz ochotę na wyjątkową wakacyjną przygodę? Przygotuj się na poznawanie Europy w unikalny sposób.

Eurocamp oferuje bogactwo ukrytych skarbów i fantastycznych doświadczeń. Oto kilka miejsc wybranych i przetestowanych przez naszych ekspertów.

tuscany, montepulciano

Wybierz się na wycieczkę inspirowaną sagą „Zmierzch"

Zarówno literacka, jak i filmowa saga „Zmierzch" ma miliony fanów na całym świecie. Podczas pobytu w Toskanii możesz wybrać się na wycieczkę śladami wampirów po Volterze i Montepulciano!

Polecany camping: Parco delle Piscine >

Poznaj kuchnię toskańską

Toskania oferuje nie tylko pagórki i romantyczne miasta, ale też jedną z najlepszych kuchni na świecie. Dlaczego więc nie nauczyć się gotować od prawdziwej włoskiej mammy? Nie ma lepszego sposobu na udoskonalenie swojej panzanelli czy ragù niż wzięcie udziału w lekcjach gotowania na terenie campingu.

Polecany camping: Parco delle Piscine >

italy, sicily, mount etna

Odkryj Etnę

Gorąca lawa regularnie wylewa się z wnętrza skorupy ziemskiej podczas erupcji Etny - jednego z najbardziej aktywnych wulkanów na świecie. Wybierz się tam na wycieczkę i zobacz coś na prawdę wyjątkowego - najwyższy i największy w Europie stożek wulkaniczny.

Polecany camping: El Bahira >

Zanurz się w Wenecji

Wenecja zawsze była popularnym celem wycieczek i jak niewiele miast na świecie nagradza bardziej dogłębne eksploracje. Poza Mostem Westchnień i Placem Świętego Marka znajdziesz tu mnóstwo wyjątkowych zakątków. Ukryte skarby? Wenecja jest po prostu ich pełna.

Polecany camping: Marina di Venezia >

Zobacz Scapello znane z filmu „Ocean's Twelve"

Mały kawałek przybrzeżnego raju stanowił tło dla kilku scen „Ocean's Twelve". Scapello ma jedną z najpiękniejszych linii brzegowych na Sycylii - podczas swojego pobytu na wyspie koniecznie się tam wybierz!

Polecany camping: El Bahira >

Wspinaczka w San Vito lo Capo

San Vito lo Capo to miejsce, w którym odbywa się słynny festiwal wspinaczki. Podczas pobytu tam można cieszyć się jedną z najbardziej popularnych lokalizacji wspinaczkowych na świecie. Liczne trasy, odpowiednie dla osób o wszystkich poziomach doświadczenia, oferują niesamowite widoki na wspaniałą okolicę i błękitne wody morskie.

Polecany camping: El Bahira >

empty

Święto Kuskusu

Wraz z wybitnymi szefami kuchni i gośćmi z całego świata San Vito lo Capo zdobywa również kulinarne wyżyny, dzięki wrześniowemu Festiwalowi Kuskusu, który przyciąga około ćwierć miliona odwiedzających i sprawia, że ​​miasto Trapani staje się prawdziwym kulinarnym rajem.

Polecany camping: El Bahira >