Wakacje ze sportem i rekreacją

W naszej ofercie campingów znajdziecie wiele miejsc idealnych na relaks, ale osoby szukające odrobiny ruchu i aktywności, w Eurocampie również znajdą coś dla siebie.

Mamy dla Was niekończącą się listę atrakcji - od odkrywania Prowansji rowerem, po ujarzmianie fal surfując w zachodniej Francji; zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie. 

eurocamp cycling holidays

Jazda na rowerze

Jeśli kochacie jazdę na rowerze - niezależnie czy w formie wyczynowej, czy zwykłej przejażdzki rekreacyjnej - nasze campingi są idealnie zlokalizowane w pobliżu tras rowerowych, a wiele z nich oferuje także wynajem dwuśladów. 

Kolarstwo ›
sports and activities, walking holidays

Piesze wędrówki

Jeśli kochacie przebywać na łonie natury i wykorzystacie każdą okazję by wskoczyć w buty trekkingowe, mamy kilka campingów stworzonych wprost dla Was. 

Piesze wycieczki ›
sports and activities, climbing holidays

Wspinaczka

Nie straszny Wam lęk wysokości? Sprawdźcie swoją kondycję oraz wytrzymałość i spróbujcie wspinaczki skałkowej...

Wspinaczka ›
sports and activities, tennis holidays

Tenis

Na naszych campingach znajdziecie wiele sposobów na aktywne spędzenie czasu, ale jeśli kochacie grę w tenisa, musicie koniecznie odwiedzić te miejsca.

Tenis ›
eurocamp holidays watersports

Sporty wodne

Wodne szaleństwo to przepis na udane wakacje - tym bardziej, kiedy połączycie je z pobytem z Eurocampem.

Sporty wodne ›
sports and activities, skiing holidays

Narty latem

Jeśli macie ochotę na coś nietypowego podczas swoich letnich wakacji, proponujemy fantastyczny dzień na stokach w okolicy kilku naszych campingów. 

Narty latem ›
sports and activities, canoeing holidays

Kajakarstwo

Niezależnie czy jesteś nowicjuszem, czy bardziej zaawansowanym kajakarzem, na wybranych campingach znajdziesz darmowe kajaki, z których możesz korzystać, kiedy tylko najdzie Cię na to ochota. 

Kajaki ›
sports and activities, golfing holidays

Golf

Europa oferuje jedne z najlepszych pól golfowych na świecie. Poczujcie emocje i oddajcie się pasji gry w golfa, na którymś z naszych campingów z własnym polem golfowym lub w jego pobliżu. 

Golf ›
sports and activities, riding holidays

Jazda konna

Podziwianie Europy z siodła to wspaniały sposób na odkrycie prowincji - niezależnie czy jesteś doświadczonym jeźdźcem, czy całkowitym nowicjuszem.

Jazda konna ›
sports and activities, fishing holidays

Wędkarstwo

Mamy campingi w pobliżu najlepszych terenów połowu karpi we Francji, więc jeśli marzy się Wam świetny wypad na ryby, pokażemy Wam gdzie zarzucić wędkę.  

Wędkarstwo ›