Wakacje z golfem

Jeśli golf to Wasza pasja, musicie sprawdzić naszą listę campingów, świetnie nadających się na partyjkę golfa ze znajomymi lub kurs zarówno dla początkujących golfiarzy, jak i tych, którzy chcą popracować nad swoimi uderzeniami. Spędźcie urlop grając w golfa na słońcu, a następnie zrelaksujcie się przy basenie, popijając chłodnego drinka.

Campingi we Francji dla miłośników golfa

Golf

Domaine des Ormes, Dol-de-Bretagne, Bretania (BN013)

To pole golfowe posiada wspaniałą lokalizację w samym sercu Côte d’Emeraude, pomiędzy St Malo, a słynnym Mont St Michel. Dzięki własnemu 18-dołkowemu polu golfowemu i ekskluzywnymu klubowi, Dol-de-Bretagne jest jednym z najpopularniejszych ośrodków golfowych we Francji, gdzie znajdziecie wysokiej klasy pola, na których poprawicie swoje umiejętności. 

Golf

Alicourts, Pierrefitte-sur-Sauldre, Dolina Loary (LR014)

Jeśli zawsze fascynował Was golf, spróbujcie jego odmiany „pitch & putt"  idealnej dla początkujących i na mecz w rodzinnym gronie. Alicourts

Campingi we Włoszech idealne dla miłośników golfa

Golf

Pra'delle Torri, Caorle, Wybrzeże Adriatyku (IA012)

Pra'delle Torri oferuje imponujące 18-dołkowe (PAR 72) pole, idealne dla wszystkich miłośników golfa. Możecie skorzystać z pomocy wykwalifikowanych instruktorów, posiadających międzynarodowe uprawnienia. Ci którzy szukają relaksu mogą odwiedzić  Club House, z którego roztacza się przepiękny widok na zielone pole i błękitne morze. 

Spakujcie swoje kije na Pra'delle Torri >

Golf, Loire

Union Lido, Cavallino, Włoski Adriatyk (IA015)

W malowniczym i spokojnym otoczeniu Cavallino znajdziecie pole golfowe, z miejscami służącumi do treningu poszczególnych elementów gry: driving range, bunkier treningowy, putting green, target green oraz trzy dołki 3-parowe, idealne dla początkujących lub chcących poprawić swoją technikę. Szukający odrobiny relaksu po długiej grze powinni odwiedzić ogród i club dla graczy z restauracją  Alla Fattoria.

Zobacz idealny 19 dołek na Union Lido >


Campingi położone niedaleko pola golfowego

Jeśli wśród udogodnień wybranego przez Was campingu nie ma pola golfowego, to jest ono zapewne gdzieś niedaleko. Przygotowaliśmy dla Was praktyczną listę campingów, w pobliżu których znajdziecie pole golfowe, w odległości nie dalszej niż 20km.

Hiszpania i Portugalia