Wakacyjne spacery

Chętnie spędzamy czas wśród malowniczych krajobrazów, a wakacje trekkingowe stają się coraz bardziej popularne. 

Polecane przez nas campingi znajdują się w doskonałych lokalizacjach, blisko malowniczych szlaków o różnym stopniu trudności, zarówno tych na spokojne spacery jak i dla bardziej doświadczonych piechurów.

Skosztujcie doskonałych win, spacerując między winnicami w Dolinie Loary lub wystawcie swoje możliwości na próbę na bardziej wymagających trasach w Alpach Francuskich. Każdy znajdzie szlak idealny dla siebie!

Airotel Pyrénées, Pireneje

Położony na skraju Parku Narodowego w samym sercu spektakularnych Pirenejów, camping Airotel Pyrénées ma najwspanialszą z możliwych lokalizację. Będziecie oczarowani ilością licznych tras spacerowych i rowerowych, które powiodą Was do wyjątkowych atrakcji i zabytków wśród najpiękniejszych widoków. 

Camping Airotel Pyrénées ›

Camping Jungfrau, Szwajcaria

Prawdziwa uczta dla oczu!  Camping Jungfrau w Lauterbrunnen jest pięknie usytowany wśród malowniczych dolin, w otoczeniuj zachwycających wodospadów, ośnieżonych górskich szczytów i bujnych lasów. Znajdziecie tu liczne szlaki spacerowe, tuż za brama campingu, które tylko czekają, aż wyruszycie na ich odkrycie. 

Camping Jungfrau ›

Manor Farm, Szwajcaria

Manor Farm znajduje się w jednym z najlepszych górskich kurortów w Szwajcarii - Interlaken. Położony nad przepieknym jeziorem Thun, z oszałamiającą górską panoramą w tle, zapewni Wam dostęp do niezliczonej ilości malowniczych tras  spacerowych. Nic dziwnego, że Manor Farm pozostaje jednym z Waszych ulubionych campingów. 

Manor Farm ›

Sportcamp Woferlgut, Austria

Camping Sportcamp Woferlgut położony jest w Zell am See - sportowej stolicy Austrii - co oznacza, że czeka tam na Was cały wachlarz zajęć do wyboru -  włączając w to oczywiście, piesze wycieczki. Poznajcie okolicę pieszo, podziwiając niezliczone wodospady, dziewicze krajobrazy i niekończące się górskie pejzaże. A jeśli poczujecie ochotę na spokojny, relaksujący spacer, wybierzcie się do pobliskiego Zell Am See, otoczonego krystalicznymi wodami jeziora Zeller. 

Camping Sportcamp Woferlgut ›

Dla lubiących przygodę...

Macie ochotę na coś ambitniejszego?

Dla lubiących wyzwania, przygotowaliśmy zestawienie 9 campingów z Francji i Szwajcarii, w okolicy których znajdziecie fantastyczne szlaki od spokojnych, aż po trudne, dla bardziej zaawansowanych piechurów. Dzięki nim zobaczycie jeszcze więcej przepięknych krajobrazów. Informacje na ten temat znajdziecie na stronach poszczególnych campingów. 

Tylko nie zapomnijcie o butach trekkingowych... i aparacie fotograficznym.

Gdzie najlepiej się wybrać

Bella Tola

Bella Tola,
Susten, Szwajcaria

Domaine de Chalain

Domaine de Chalain,
Jura, Francja

La Ferme de la Serraz

La Ferme de la Serraz,
Alpy, Francja

La Ravoire

La Ravoire,
Alpy, Francja

Les Fontaines

Camping Les Fontaines,
Alpy, Francja

Grottes de Roffy

Les Grottes de Roffy,
Dordonia, Francja

Val de Cantobre

Val de Cantobre,
Ardeche, Francja