Campingi ze Spa

Od łaźni tureckich po masaż gorącymi kamieniami, nasze campingi posiadają szeroki zakres obiektów SPA, które wycisną z Was przedwakacyjne napięcie i pozwolą się odstresować

Według nas, każdy powinien wrócić ze swoich wakacji odświeżony. Niektórzy naładowują swoje baterie leniuchując w słońcu, inni za klucz do relaksu uważają odrobinę ruchu. Ale jeśli chcecie odkryć całkowicie nowy sens zdrowia i dobrego samopoczucia, wybierzcie campingi Eurocamp uzupełnione o luksusowe punkty SPA.

W połączeniu ze spektakularnymi lokalizacjami i pełną miejsc do odkrycia okolicą, to idealny sposób by przywitać przyjemność, a pożegnać stres! Zaczynając od tradycyjnych ciepłych kąpieli, po masaże kamieniami, łaźnie tureckie i leczenie morską wodą (talasoterapia), te wybrane campingi oferują jeszcze więcej sposobów na relaks, o których nawet nie mieliście pojęcia!


Vilanova  park, campsite, costa dorada, pools, spa

CD015 Vilanova Park

Vilanova Park to położony wśród malowniczych krajobrazów camping w pobliżu Barcelony i Salou. Co więcej, znajdują się tu dwa fantastyczne kompleksy basenowe, zjeżdżalnie wodne, basen kryty i centrum wellness - idealne miejsce na relaks w przerwach pomiędzy zwiedzaniem i buszowaniem po lokalnych targach.

Cambrils Park, campsite, costa dorada, pools, spa

CD012 Cambrils Park

Camping Cambrils Park to miejsce pełne niespodzianek - w basenie czekają na Was... słonie! Cztery baseny na świeżym powietrzu i basen kryty z centrum fitness, sprawią, że spędzicie beztroskie, pełne zabawy i relaksu wakacje. Dla odrobiny luksusu wstąpcie do spa i skorzystajcie z masażu. 

Park Playa Bara, campsite, costa dorada, pools, spa

CD011 Park Playa Bara

Dzięki bezpośredniemu dostępowi do plaży, fantastycznym basenom, parkom rozrywki i zabytkowym miasteczkom w okolicy, na campingu Park Playa Bara z pewnością nie będziecie się nudzić. Odprężcie się w campingowym spa - skorzystajcie z masażu, sauny lub któregoś z zabiegów na ciało. 

la torre del sol, campsite, costa dorada, pools, spa

CD018 La Torre del Sol

La Torre del Sol to prawdziwy tropikalny raj, zaraz przy morzu. Camping posiada fantastyczne baseny w typie lagunowym, gigantyczne jacuzzi na świeżym powietrzu, rewelacyjne centrum Wellness, 3 podgrzewane jacuzzi z morską wodą, rytuał hamman i saunę. Camping jest tak wspaniały, że zamarzycie by już na zawsze pozostać na Costa Dorada. 

Playa montroig, campsite, costa dorada, pools, spa

CD019 Playa Montroig

Na Playa Montroig możecie zrelaksować się w nowoczesnym centrum Spa i Wellness, gdzie czekają na Was liczne udogodnienia: salon piękności, sauna, łażnia parowa, solarium, jacuzzi, a nawet salon masażu. Kiedy będziecie już wystarczająco zrelaksowani i odprężeni, wybierzcie się do parku rozrywki PortAventura, który od camping dzieli tylko krótka przejażdżka samochodem. 

La Masia, campsite, costa brava, pools, spa

CB038 La Masia

Zaledwie 20 minut spacerem od Blanes, leży camping La Masia, który może się poszczycić fantastycznym basenami i rewelacyjnym centrum spa z krytym basenem, w którym znajdziecie strefę z hydromasażem i biczami wodnymi, a także „basen pingwina", saunę i pokój masażu. Pozwólcie sobie na odrobinę ekstra relaksu i skorzystajcie z odprężającego masażu. 

Znajdzcie swój wymarzony camping na relaks!

Sprawdź dostępność na wszystkich campingach ze SPA...

Campingi ze SPA ›