Campingi ze Spa

Od łaźni tureckich po masaż gorącymi kamieniami, nasze campingi posiadają szeroki zakres obiektów SPA, które wycisną z Was przedwakacyjne napięcie i pozwolą się odstresować

Według nas, każdy powinien wrócić ze swoich wakacji odświeżony. Niektórzy naładowują swoje baterie leniuchując w słońcu, inni za klucz do relaksu uważają odrobinę ruchu. Ale jeśli chcecie odkryć całkowicie nowy sens zdrowia i dobrego samopoczucia, wybierzcie campingi Eurocamp uzupełnione o luksusowe punkty SPA.

W połączeniu ze spektakularnymi lokalizacjami i pełną miejsc do odkrycia okolicą, to idealny sposób by przywitać przyjemność, a pożegnać stres! Zaczynając od tradycyjnych ciepłych kąpieli, po masaże kamieniami, łaźnie tureckie i leczenie morską wodą (talasoterapia), te wybrane campingi oferują jeszcze więcej sposobów na relaks, o których nawet nie mieliście pojęcia!


BN014 Le Ranolien

Le Ranolien nie tylko znajduje się na pięknym północnym wybrzeżu Bretanii, oferuje on także fantastyczne centrum spa/wellness z sauną i łąźnia parową. A jeśli to za mało, możecie skorzystać również z masaży i zabiegów kosmetycznych. 

la pointe st gilles, campsite, brittany, spa pool

BS012 Pointe St Gilles

Zdobywca prestiżowej nagrody La Clef Verte, Pointe St Gilles to rodzinny camping szczycący się fantastycznymi udogodnieniami, takimi jak niezwykły kompleks basenowy z wodnymi zjeżdżalniami, jacuzzi, spa i basenem krytym. Znajdziecie na nim również fantastyczne centrum urody i wellness, idealne jeśli marzycie o relaksującym dniu tylko dla siebie.

les alicourts, loire, campsite, spa parc

LR014 Les Alicourts

Les Alicourts Resort to tętniący życiem camping z rewelacyjnym kompleksem basenowym i centrum wellness z balneoterapią, tuż nad jeziorem. Dostępne są tu również sauna i łaźnia turecka, a także szeroka oferta zabiegów kosmetycznych, w tym masaże i hydromasaże. 

LR016 Le Château des Marais

Wysoki standard i doskonałej jakości udogodnienia sprawiają, że ten spokojny camping jest wymarzonym miejscem na wakacje. Położony na terenie dawnej posiadłości Le Château des Marais może się pochwalić wyjątkowa scenerią; a dla dodatkowego odprężenia przygotowano dla Was spa, jacuzzi, Hammam (łaźnia turecka) a nawet możliwość skorzystania z masażu. 

la croix du vieux pont, paris, campsite, gascony, spa

PA012 La Croix du Vieux Pont

Leżący zaledwie godzinę jazdy od Paryża camping La Croix du Vieux Pont posiada swoje własne centrum urody i wellness oraz spa. Możecie zatem pozwolić sobie na chwile odprężenia podczas jednego z oferowanych tu profesjonalnych zabiegów.  

GA014 Sylvamar

Fantastyczna lokalizacja campingu Sylvamar pozwala cieszyć się pięknem krajobrazów atlantyckiego wybrzeża, a dzięki świetnemu wodnemu kompleksowi, z krytym basenem dla dzieci, spa, jacuzzi i łaźnią turecką, spędzicie rewelacyjne, pełne relaksu wakacje.

le ruisseau, campsite, gascony, spa pools

GA015 Le Ruisseau

Położony na zboczu w pobliżu niewielkiego jeziora, camping Le Ruisseau oferuje przepiękny widok na Pireneje. Aby zagwarantować Wam maksimum relaksu i odprężenia, na campingu znajduje się fantastyczne spa i kompleks balneoterapii, a także siłownia. 

le brasilia, languedoc, campsite, spa, pools

WM017 Le Brasilia

Położony bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży 5- gwiazdkowy camping Le Brasilia posiada rewelacyjny kompleks basenowy i udogodnienia na wysokim poziomie. Znajdziecie tu m.in. centrum  Papillon Spa z szeroką ofertą zabiegów kosmetycznych, a także solarium, hamman i duże jacuzzi. 

Spa Parcs

GA013 Le Vieux Port

Tym, którzy marzą o niezwykle relaksujących wakacjach polecamy camping Le Vieux Port z nowym centrum spa/ wellness. Odprężcie się w saunie, jacuzzi lub pozwólcie sobie na odrobinę luksusu i skorzystajcie z któregoś z zabiegów pielegnacyjnych.  

club farret, languedoc, campsite, spa

WM023 Club Farret

Club Farret to tętniący życiem camping z bogatą ofertą atrakcji i zajęć, które zagwarantują Wam świetne wakacje. A gdy poczujecie, że pora na chwilę odpoczynku, udajcie się do campingowego spa i pozwólcie sobie na odrobinę relaksu. 

domaine de massereau, languedoc, campsite, pools

WM032 Domaine de Massereau

Położony na terenie posiadłości z pałacem i winnicą, camping Domaine de Massereau posiada również małe spa z sauną i jacuzzi. Spędźcie pełne relaksu popołudnie na masażu w strefie pielęgnacji- coś fantastycznego! 

club colombier, riviera, campsite, pools, spa

RV015 Club Colombier

Dzięki basenowi Vitality, na którym znajdziecie m.in. wodną siłownię oraz rewelacyjne spa, camping Club Colombier jest idealnym miejscem na odrobinę odprężenia. W przerwach między zwiedzaniem i odkrywaniem regionalnych skarbów, spróbujcie rytuału hamman lub masażu i pozwólcie sobie na chwilę relaksu.  

Biscarosse, la rive, campsite, gascony, spa

GA011 La Rive

Na campingu La Rive przygotowano ponad 250 m² strefy wellness. Znajdziecie tu luksusowe spa, sauny, pokoje do rytuału hammam, a także siłownię z widokiem na basen. Pozwólcie sobie na chwilę odprężenia i skorzystajcie z masażu lub zabiegu  'Yon-Ka' z olejkami eterycznymi. 

sequoia parc, gironde, campsite, spa

GR013 Sequoia Parc

Centrum Wellness & Fitness Les Brises na campingu Sequoia Parc to idealne miejsce na relaks. Znajdziecie tu m.in. fantastyczny basen, saunę, rytuał hamman, prysznice świetlne i jacuzzi. W lipcu i sierpniu obowiązują pełne ceny za wstęp do spa i zabiegi, poza tym sezonem ceny są niższe.

Znajdzcie swój wymarzony camping na relaks!

Sprawdź dostępność na wszystkich campingach ze SPA...

Campingi ze SPA ›