Canevaworld

Canevaworld - aż dwa fantastyczne parki rozrywki w jednym!

Caneva Movieland - The Hollywood Park

 • Studio filmowe podzielone na 5 stref, każda poświęcona innemu filmowi
 • Mrożące krew w żyłach rollercoastery
 • Rewelacyjne pokazy i widowiska 
 • Świetny wybór restauracji

 Aquapark Caneva

 • Stylizowany na tropikalną wyspę
 • Laguny i plaże
 • Zjeżdżalnie dla wszystkich

Hollywood przybywa nad jezioro Garda

Niezależnie od tego, czy szukacie doskonałej rozrywki, czy też podnoszących poziom adrenaliny kolejek, park Caneva Movieland ma coś dla każdego. Wkroczcie w świat kina akcji dzięki Overdrive Live Set, przeżyjcie niesamowite chwile w na pokazie kaskaderskim John Rambo Stunt Show, a potem odkryjcie krainę magii i niezwykłości na pokazie możliwego Illusionist. Park pełen jest innych, niesamowitych atrakcji dla całej rodziny: wyścigi motorówką - Kitt Super Jet, wieża swobodnego spadania - Hollywood Action Tower czy ekscytujący rollercoaster Diabolik Invertigo

Gdy uznacie, że pora zwolnić i dać opaść emocjom, zanurzcie się w świat Caneva Aquapark, gdzie wśród palm czeka na was relaks i odprężenie. Znajdziecie tu również basen z falami, imponujące zjeżdżalnie wodne - Twin Peaks, Anaconda i Kamika

Zabawa trwa dalej w restauracji Medieval Times, która przeniesie Was do średniowiecznego zamku, w świat turniejowych pojedynków, rycerzy i ich rumaków.

canevaworld, theme park, lake garda, roller coasters

Gotowi, do startu, start!

Daty na rok 2019

Movieland Park Otwarty codziennie od 16/04 do 15/09/2019. Ograniczony dostęp w dni pomiędzy 13/04 a 15/05 oraz 16/09 a 4/11.

Caneva Aquapark - otwarty od 16/05 do 15/09/2019. 

Night Festival w Rock Star Cafe - od 22:00 do 02:00, codziennie od 29/06 do 31/08/19. 

Bilety

2019

Bilet jednodniowy dla osoby dorosłej do Movielandu lub Caneva Aquapark, jedno- lub dwudniowy bilet do obu parków, różnego rodzaju wejściówki dwudniowe, a także bilet tygodniowy. Bilet z rabatem przysługuje dzieciom (od 100 do 140 cm wzrostu). Bezpłatne wejście przysługuje Dzieciom poniżej 100 cm wzrostu przysługuje bezpłatne wejście. Bilety w niższej cenie można nabyć z wyprzedzeniem, za pośrednictwem strony internetowej Canevaworld.

canevaworld, movieland, theme park, lake garda
caneva aquatic park, movieland, theme park, lake garda

Lokalizacja

Caneva Aquapark

Via Fossalta, 58

37017 Lazise VR

Włochy

GPS: 45.482480, 10.729263

Samolotem lub pociągiem

Lotniska
 • Werona 26km
 • Mediolan- Bergamo 98km
 • Wenecja Marco Polo 147km

Ze stacji kolejowej Peschiera del Garda (5km) do parków rozrywki kursuje bezpłatny autobus.

Samochodem

Park rozrywki pobiera opłatę parkingową za samochód.



Campingi w okolicy

Sprawdźcie niektóre z naszych rewelacyjnych campingów znajdujących się o krok od aquaparku i parku rozrywki Caneva Movieland!

bella italia, campsite, lake garda

Camping Bella Italia

 • 7,5 km od Canevaworld

Położony w południowo wschodniej części jeziora Garda, camping Bella Italia jest blisko parków rozrywki, a jedynie krótki spacer dzieli go od miejscowości Peschiera del Garda. Z 5 fantastycznymi basenami i świetnym zespołem animacji w sezonie wakacyjnym, camping ten jest idealnym wyborem dla aktywnych rodzin. 

Bella Italia ›
del garda village and campsite, lake garda

Camping Del Garda Village

 • 5 kmod Canevaworld

Macie ochotę na wakacje wypełnione zabawą, w pobliżu malowniczych miasteczek i fantastycznych parków rozrywki? Musicie zatem zatrzymać się na campingu Del Garda Village!

Del Garda ›
lake garda, butterfly, campsite, swimming pool

Camping Butterfly

 • 6 km od Canevaworld

Butterfly to niewielki, kameralny camping nad brzegiem jeziora Garda; usiądźcie i pozwólcie sobie na odrobinę wakacyjnego odprężenia.

Butterfly ›