Disneyland® Paris

Aż dwa parki Disney'a pod Paryżem? Czysta magia!

Disneyland® 

Gdzie wróżki wyruszają w lot po pięciu niesamowitych krainach wypełnionych klasycznymi atrakcjami, pokazami i paradami.

Wyruszcie na koniec świata i jeszcze dalej na spotkanie z waszymi ulubionymi postaciami Disney'a. 

Walt Disney Studios® Park

Odkryjcie sekrety kryjące się za najmagiczniejszymi scenami z filmów i programów Disney'a, a później sami nauczcie się animacji.

©Disney

Magiczny świat Disneya przybywa do Francji

Niezależnie od tego, czy szukacie tradycyjnej magii Disneya, czy nowatorskiej rozrywki, Disneyland® Paris z pewnością Was oczaruje. Zaledwie 20km od Paryża czekają na Was dwa wspaniałe parki rozrywki do wyboru, ale kto zabroni odwiedzić oba?! 

Walt Disney Studios® Park - odwiedźcie zupełnie nową atrakcję- Ratatouille: The Adventure, która przeniesie Was w świat szczura Remy, który marzy o karierze kucharza w ekskluzywnej paryskiej restauracji. Przespacerujcie się Hollywood Boulevard i stańcie w światłach jupiterów, by odkryć świat złotej ery kina. Jeśli interesuje Was jak powstają dzieła Disneya, wstąpcie do Art of Disney Animation, a następnie udajcie się do wybuchowej strefy Backlot, gdzie w części Armageddon: les Effets Spéciaux poznacie tajniki wybuchów i efektów specjalnych. Macie ochotę oderwać się od ziemi? Usiądźcie w którejś z licznych kolejek górskich - każdy znajdziecie taką odpowiednią dla siebie.

Disneyland®Park - bajkowy, rodzinny park rozrywki nie tylko dla dzieci - pełen klasycznych atrakcji, pokazów, parad oferujących więcej niż gwiezdny pył. Od księżniczek, piratów, smoków i najsłynniejszych postaci Disneya, po ekscytujące kolejki górskie, kolorowe parady i wielokrotnie nagradzany wieczorny pokaz (extravaganza) - zewsząd otacza Was magia!  

Abrakadabra i Alakazam! Udajcie się wprost do Toon Studio w Walt Disney Studios® Park i zobaczcie nowy, olśniewający spektakl Mickey i magik. Pełna śpiewu i tańca opowieść o najsławniejszej postaci Disneya - Myszce Miki - który postanawia zostać magikiem! Musicie to zobaczyć! 

disneyland paris, theme park

Gotowi, do startu, start!

Disneyland® Paryż otwarty jest codziennie, jednak godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od pory roku, w specjalne okazje park może być otwarty do późnych godzin nocnych. Oba parki otwierają się zazwyczaj o 10:00. 

W Disneyland® zawsze znajdzie się wiele wspaniałych rozrywek i atrakcji, może się jednak zdarzyć, żę niektóre atrakcje będą zamknięte w celach remontowych - pełną informacje znajdą Państwo na stronie internetowej parku. 

Bilety

Bilety do Disneyland'u nie są dostarczane przez Eurocamp, ale można je zakupić bezpośrednio na stronie internetowej Disneyland® Paris.

Istnieje szeroki wachlarz biletów do wyboru - na jeden lub kilka dni, albo przepustkę Super/Ultimate Fastpass - niezależnie,  czy zdecydujecie sie odwiedzić jeden park czy oba.  

Zakupując bilety z wyprzedzeniem, w dniu przyjazdu zaoszczędzicie czasu spędzony w kolejkach i możliwe, że uda się Wam upolować bilet w specjalnej ofercie!

theme park holidays
disneyland paris, theme park

Lokalizacja

Disneyland® Paris

Boulevard de Parc

77777 Marne-la-Vallée

Francja

GPS: 48.876077, 2.79646

Samolotem lub pociągiem

Lotniska
  • Charles de Gaulle 39km
  • Paris Orly 48km

Magiczny autobus kursuje bezpośrednio z/do obu lotnisk 7 dni w tygodniu. Stacja kolejowa Marne-la-Vallée/Chessy znajduje się bezpośrednio przed bramami  do parków Disney'a.

Samochodem

Parking samochodowy - €20 za dzień za samochód (poniżej 2m wysokości) w roku 2018.Campingi w okolicy

Sprawdźcie nasz camping położony niedaleko magicznego Disneyland® Paris!

la croix du vieux pont, campsite, berny riviere

La Croix du Vieux Pont

  • 89km od Disneyland® Paris

Cztery baseny, lagunowa plaża, restauracje i bary- na tym campingu znajdziecie to wszystko. Co więcej, camping ten organizuje nawet wycieczki autobusowe do Disneyland'u® i Paryża. Fani serialu BBC Merlin muszą obowiązkowo odwiedzić zamek Château de Pierrefonds, który znajduje się w okolicy.

La Croix du Vieux Pont, Paryż ›