Parki rozrywki w Europie

Jeśli wakacyjna zabawa kojarzy się Wam z kręceniem pętli na rollercoasterach, zapnijcie pasy i przygotujcie się na dreszcz emocji w największych i najlepszych europejskich parkach rozrywki, znajdujących się w bliskiej odległości od naszych campingów.

Niezależnie od tego co wybierzecie, czy magię Disneyland®, niesamowite rollercoastery w Parku Astérixa pod Paryżem czy emocjonujący Portaventura w Hiszpanii, nasze campingi zlokalizowane są blisko najlepszych europejskich parków rozrywki.

Jeśli jesteście gotowi na krzyki i szaloną zabawę, rzućcie okiem na ekscytujące parki rozrywki, które możecie odwiedzić podczas swoich następnych wakacji z Eurocampem. 


Theme Parks - Disneyland® Paris

Disneyland® Paryż/Francja

Dodajcie do swoich wakacji szczypty magii wybierając się na wycieczkę do Disneyland® pod Paryżem. Kraina marzeń dla małych i dużych, dwa sąsiadujące ze sobą parki Disney'a, oferujące ponad pięćdziesiąt znanych na całym świecie atrakcji, pokazów i parad. Park znajduje się w bliskiej odległości od Paryża, dzięki czemu możecie zamienić wyprawę do zamku Śpiącej Królewny na Wieżę Eiffla, gdy tylko poczujecie taką ochotę.                                    

©Disney

Godziny otwarcia i ceny ›
Theme Park Holidays

Duinrell, Wassenaar/Holandia

Park rozrywki Duinrell nadaje się dla każdego niezależnie od wieku, oferuje ekscytujące przejażdżki dla spragionych adrenaliny, jak i łagodniejsze atrakcje dla młodszych urlopowiczów. Poza parkiem rozrywki, Duinrell posiada także aquapark Tiki oferujący niesamowitą różnorodność zjeżdżalni, basenów, wirów, a nawet leniwą rzekę!

A co najlepsze, wszyscy goście campingu Duinrell  mają zapewniony bezpłatny wstęp i dla całej rodziny do parku rozrywk, a takżę zniżkę na bilety do aquaparku Tiki Pool.

Godziny otwarcia i ceny ›


Theme Park Holidays, futuroscope

Futuroscope, Chasseneuil-du-Poitou/Francja

Futuroscope to inny niż wszystkie park rozrywki i rekreacji. Jedyny w swoim rodzaju w Europie, z oszałamiającymi, ultranowoczesnymi budynkami, Futuroscope oferuje 25 niesamowitych doświadczeń takich jak wielkoformatowe projekcje filmów,  dostarczające dreszczyku emocji trójwymiarowe przejażdżki z efektami 4D, gry, pokazy na żywo, zajęcia na świeżym powietrzu i wspaniałe wieczorne przedstawienie uwzględnione w cenie biletu. 

Godziny otwarcia i ceny ›
puy du fou

Puy du Fou, Les Epesses/Francja

Uznawany za najlepszy park na świecie, Puy du Fou® posiada ogrom spektakularnych pokazów będących niesamowitym przeżyciem dla całej rodziny. Polecamy spektakl „Le Dernier Panache", największą oryginalną produkcję w historii Puy Fou. Nie ma zatem lepszego czasu na wizytę i doświadczenie Puy Fou. Historia czeka tu na Ciebie!

Dostępne zniżki dla klientów Eurocampu. 

Godziny otwarcia i ceny ›

parc asterix

Park Astérixa, Paryż/Francja

Ach ci Galowie! Śmiech, dobra zabawa i szansa dzielenia radosnych chwil z rodziną i przyjaciółmi, wystarczy tylko przyjechać do Parku Asterixa i cieszyć się tym niezwykłym doświadczeniem. Łącznie z wirującym Discobélixem odkryjcie sześć różnych krain tematycznych, 39 atrakcji, i pięć przedstawień, którym wprost nie można się oprzeć. Park Astérixa to oszałamiająca przygoda z siedmioma emocjonującymi kolejkami, 19 atrakcjami dla całej rodziny i 13 atrakcjami dla najmniejszych Galów, włączając Las Idefixa.

Godziny otwarcia i ceny ›
europa park, theme park

Europa Park, Rust/Niemcy

13 podnoszących adrenalinę roller coasterów i ponad sto innych atrakcji  osadzonych wśród różnorodnych krain tematycznych sprawia, że jest to ulubiony park rozrywki w Niemczech i źródło rozrywki dla całej rodziny. Położony w połowie drogi między Strasburgiem a Fryburgiem (i zaledwie 10 km od campingu Herbolzheim), Park Europa to park rozrywki, który po prostu trzeba zobaczyć - 5 milionów odwiedzających rocznie nie może się mylić! 

Godziny otwarcia i ceny ›

Theme Park Holidays

Gardaland, Castelnuovo del Garda VR/Włochy

Najsławniejszy park rozrywki we Włoszech, znajduje się w pobliżu kilku naszych campingów nad jeziorem Garda. Idealnie położony i świetnie utrzymany oferuje ponad 30 kolejek, od  roller coastera Seguoia Adventure po niesamowitą przygodę robotów z Marsa w kinie 4D. W połączeniu z ostatnim dodatkiem, jakim jest park wodny Sea Life, znajdziecie tu coś dla całej rodziny. 

Godziny otwarcia i ceny ›
Theme Park Holidays

Caneva Movieland & Aquapark, Lazise VR/Włochy

Ten dwuczęściowy park rozrywki umożliwia Ci świetna zabawę podczas której możesz wcielić się w jednego z bohaterów w Movieland Studio- oferującym pokazy i atrakcje bazujące na filmach takich jak Terminator, Rambo czy Iluzjonista. Co powiecie na pełny napięcia pokaz kaskaderski lub wyprawę symulatorem łodzi podwodnej, a następnie ochłodzenie i relaks w świetnym Aquaparku?

Godziny otwarcia i ceny ›

Prosimy pamiętać, że ceny podane zostały w celach orientacyjnych

Wyszukaj wakacje blisko parku rozrywki